×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.2°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
2. oktobris, 2014
Drukāt

Ar daudzveidīgiem sarīkojumiem sāksies “Bērnu kultūras mēnesis”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Svētdien, 5. oktobrī, Sarkandaugavā bērni un jaunieši aicināti uz digitālās pilsētas veidošanu darbnīcā “Mana Metropole” – ar to un citiem nedēļas nogales sarīkojumiem sāksies “Bērnu kultūras mēnesis”, portālam LA.lv pavēstīja Rīga 2014 komunikāciju speciālists Mārtiņš Drēģeris.

Darbnīcā “Mana Metropole” bērni un jaunieši varēs izgatavot no kartona pilsētas infrastruktūras objektu, kuru ar digitālo tehnoloģiju palīdzību ievietot datorspēlē. Datorspēlē “Mana metropole” pilsētu vienlaicīgi papildinās Berlīnes, Sansebastjanas un Asenas bērni. Darbnīca notiks Sarkandaugavā bērnu un jauniešu centrā “Laimīte” no plkst.13 līdz 16. Darbnīca notiks arī 11., 19. un 25. oktobrī.

Tāpat šajā nedēļas nogalē Rīgas bērnu un jauniešu centri aicinās iepazīt kādu Eiropas valsti. Sestdien, 4.oktobrī, Rīgas Dabaszinību skolas dārzā caur dažādām aktivitātēm varēs iepazīt Lielbritāniju, bērnu un jauniešu centrā “Zolitūde” programma veltīta Francijai. Bolderājas centrs pārtaps par teiksmainu, brīnumiem un burvestībām bagātu vietu – Īriju, savukārt bērnu un jauniešu centrs “Daugmale piedāvās neklātienē apceļot Lietuvu un Poliju. Arī turpmāk oktobrī ik sestdienu vairāki bērnu un jauniešu centri piedāvās bezmaksas programmu, kas veltīta kādai konkrētai Eiropas valstij. Turklāt, mēneša garumā apmeklējot vismaz četrus pasākums, varēs laimēt pārsteiguma balvas, pastāstīja Drēģeris.

Īpašas programmas “Bērnu kultūras mēneša” laikā piedāvās arī muzeji, koncertzāles un teātri. Pilna programma atrodama http://riga2014.org/oktobris.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+