×
Mobilā versija
Brīdinājums +10°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
29. jūlijs, 2015
Drukāt

Ar deviņām dziesmām sākas “Amigo Dzintara dziesmu” trešā sezona

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Ar deviņām pavisam jaunām kompozīcijām 1. augustā sāksies jau trešā tautā iemīļoto dziesmu aptaujas “Amigo Dzintara dziesmas” sezona, un pirmā mēneša pretendentu vidū būs tādas pazīstamas grupas kā “Apvedceļš”, “Lustīgais blūmīzers”, “Tērvete” un citas, vēsta rīkotāji.

“Amigo Dzintara dziesmu” trešā sezona solās būt interesantiem notikumiem un lieliskām dziesmām bagāta. Jau vienā no pirmajiem aptaujas mēnešiem sagaidīsim grupas “Sestā Jūdze” jauno kompozīciju, ko publika vasaras koncertos uzņēmusi ar sajūsmu.

“Arī pirmās sezonas uzvarētāji “Galaktika” ir apņēmības pilni ierakstīt un pieteikt aptaujai savu jaunāko veikumu, un arī citas mūziķu apvienības centīgi raksta dziesmas, solot priecēt klausītājus visa gada garumā,” ar gaidāmās sezonas aktualitātēm iepazīstina “Amigo Dzintara dziesmu” vadītāja Velga Vītola.

Tāpat kā pirmajās divās sezonās, arī šogad populārāko dziesmu noteikšana būs klausītāju ziņā, turklāt “Amigo Dzintara dziesmas” ir vienīgā aptauja Latvijā, kurā ikviens var nobalsot par tīkamāko dziesmu bez maksas. To var izdarīt vietnē dzintaradziesmas.lv, socializācijas portālā draugiem.lv un zvanot pa bezmaksas tālruni 807 000 00. Katra mēneša divas visvairāk balsu saņēmušās dziesmas nonāks lielajā balsojumā, lai pavasarī sacenstos par iekļūšanu starp deviņām finālistēm.

Augustā aptaujā startēs šādas dziesmas:
“Man nav it nekā” – “Promenāde” – Anmary un Uģis Roze
“Meitene no Gulbenes” – grupa “Brīvdiena”
“Es Tevi gribu” – Aigariņš
“17 matadatas” – grupa “Tērvete”
“Odiņš” – Rikardions
“Saules staros” – Ineta Rudzīte
“Zirgu pasts” – grupa “Apvedceļš”
“Es neprasu vējam” – grupa “Lustīgais Blūmīzers”
“Putnu dziesmas” – Elizabete

“Amigo Dzintara dziesmu” pirmajā sezonā uzvarēja grupa “Galaktika” ar dziesmu “Sauc atpakaļ”, bet otrajā triumfēja “Baltie lāči” ar “Pacel glāzi priekam”. Otrā sezona tika noslēgta ar vērienīgu brīvdabas koncertu, kura laikā savas balsis par fināla dziesmām nodeva 14 000 klausītāju.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+