Mobilā versija
+2.9°C
Niklāvs, Nikola, Nikolajs, Niks
Otrdiena, 6. decembris, 2016
19. oktobris, 2012
Drukāt

Ar dzīvnieku šūnām pret lieko svaru


Cilvēkam injicējot dzīvnieku šūnas, kas atbildīgas par siltuma nodrošināšanu, ir iespējams atbrīvoties no liekā svara, uzskata Ohaio universitātes zinātnieki.

 

Laikraksts “The Daily Telegraph” ziņo, ka īpašās injekcijas jāveic tieši tajās cilvēka ķermeņa daļās, kurās liekais tauku slānis uzkrājies. Tādējādi, piemēram, varētu atbrīvoties no netīkamā “dubultžokļa”. Injekcijām gan nebūs nekādas ietekmes uz citām ķermeņa daļām. Šīs šūnas rada īpašus “signālus”, izdalot siltumu, kas sadedzina taukus, skaidrojuši zinātnieki. Viņu sākotnējie eksperimenti pierādīja, ka ar šādu metodi pele zaudēja desmit procentus sava ķermeņa svara.

 

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (1)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Uzmanību, šoferīši! Rīt darbu uzsāks vēl 20 stacionārie fotoradari; arī Grobiņā, Līgatnē, Rubenē (2)Pamatojoties uz Ministru kabineta 8.novembra konceptuālo ziņojumu par stacionāro fotoradaru ieviešanas gaitu, otrdien, 6.decembrī uz Latvija autoceļiem sāks darboties otrajā kārtā paredzētie 20 stacionārie fotoradari.
Draugiem Facebook Twitter Google+