×
Mobilā versija
+8°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
19. janvāris, 2012
Drukāt

Ar “e-talona” palīdzību uzraudzīs skolēnu gaitas

Foto - LETAFoto - LETA

Rīgas 49.vidusskolā Krišjāņa Valdemāra ielā 65 šodien plkst.12.30 tiks prezentēts jauns projekts, kas, izmantojot sociālā tīkla papildus funkcijas, ievērojami uzlabos skolēnu drošību Rīgas skolās, kā arī veicinās mācību stundu apmeklētību, aģentūru LETA informēja Rīgas domē.

SIA “Rīgas Karte” un SIA “Mykoob” ir izstrādājuši sistēmu, kas ļauj iespēju identificēt skolēnus, izmantojot viņiem piešķirtos pašvaldības SIA “Rīgas satiksme” personalizētos e-talonus. Projektā paredzēts, ka informācija par laiku, kad skolēns ieradies skolā vai no mācību ēkas izgājis, būs pieejama arī bērnu vecākiem.

Rīgas 49.vidusskola ir viena no trim skolām, kurā pilotprojekta ietvaros jaunā sistēma darbojas jau patlaban.

“www.mykoob.lv” ir bezmaksas mācību sociālais tīkls, kas nodrošina informācijas apmaiņu starp skolu, vecākiem un skolēniem. Tā ir virtuāla vide, kur vecāki var kontaktēties ar skolotājiem, iegūt informāciju par ikdienas procesiem, piemēram, stundu sarakstu, uzdoto, kā arī sekot līdzi bērna sekmēm un kavējumiem. Patlaban tajā ir reģistrēti 296 300 lietotāju. No 885 skolām Latvijā patlaban “Mykoob” reģistrētas ir 514 skolas.

Prezentācijā piedalīsies Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks, SIA “Rīgas Karte” pārstāvji, kā arī SIA “Mykoob” vadība.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+