×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Zelma, Zemgus, Virma
Otrdiena, 14. augusts, 2018
16. septembris, 2016
Drukāt

Ar elektrošoka pistoli “neitralizē” meklēšanā izsludinātu vīrieti

Foto Rīgas pašvaldības policijaFoto Rīgas pašvaldības policija

Sarkandaugavā kāds meklēšanā izsludināts vīrietis centies aizbēgt no policijas, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

Šonakt RPP darbinieki saņēma informāciju par kādu vīrieti Sarkandaugavā, kurš mitinās kāda daudzdzīvokļu nama kāpņu telpā. Ierodoties notikuma vietā, sastapts iesnaudies vīrietis, kuru kārtības sargi pamodināja. Vīrietis grīļojās un pēc policistu aicinājuma nosaukt savus personas datus, atbildēja, ka nespēj atcerēties, kurā datumā, mēnesī un gadā ir dzimis.

Pēc vairākkārtīgiem policistu aicinājumiem atcerēties savus dzimšanas datus, vīrietis nosauca savus iespējamos datus. Tomēr tos pārbaudot, konstatēts, ka persona ar tādiem datiem neeksistē. Kārtības sargi aicināja vīrieti doties uz izeju.

Vīrietis, ejot ārā no daudzdzīvokļu nama, turpināja grīļoties un nesakarīgi runāt, taču, izejot no ēkas, viņš pēkšņi iztaisnojās un sāka bēgt.

Policisti vīrieti panāca un nogāza zemē, taču viņš centās ar kājās un rokām atgrūst kārtības sargus. Vīrietis brīdināts par elektrošoka pistoles pielietošanu, ja viņš turpinās agresīvi uzvesties. Tomēr vīrietis nereaģēja, tādēļ policistiem nācās pret viņu pielietot elektrošoka pistoli.

Vēlāk pārkāpējs paskaidroja, ka nemaz nav bijis tik lielā alkohola reibumā un centies aizbēgt, jo zinājis, ka ir izsludināts meklēšanā gan Rīgas, gan Dobeles tiesībsargājošajās iestādēs.

31 gadu vecais vīrietis aizturēts un nogādāts Valsts policijā (VP) turpmāko procesuālo darbību veikšanai.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+