×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.0°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Sestdiena, 18. augusts, 2018
17. maijs, 2017
Drukāt

Ar galvaskausa pamatnes lūzumu slimnīcā nogādā skolā pamatīgi piekautu puiku (28)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Ilustratīvs foto.

(papildināta ar informāciju no Valsts policijas)

Šā gada 15.maijā Ogres slimnīcā ar galvaskausa traumu nogādāts 12 gadus vecs zēns, kurš pamatīgi piekauts skolas teritorijā, vēsta portāls OgreNet.lv.

Ap. plkst. 17.00 kādas Ogres skolas teritorijā izcēlies kautiņš. Tā rezultātā pamatīgi cietis viens skolēns. Mediķi bērnam konstatējuši galvaskausa pamatnes lūzumu, kā arī asinsizplūdumu smadzenēs. Zēns nogādāts Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā Rīgā.

Ogres slimnīcas vadītājs, dakteris Dainis Širovs portālam atklāja, ka zēna galva ar kājām tikusi spiesta pie zemes, radot galvaskausa pamatnes lūzumu. Uz sejas palikuši zoļu nospiedumi.

Ārsts atzīst, ka tik šausmīga cietsirdība slimnīcas praksē redzēta pirmoreiz.

Valsts policijā portāls la.lv uzzināja, ka pašreizējā informācija liecina, ka kautiņš noticis starp diviem zēniem kādā skolā. Abi zēni dzimuši 2004.gadā.

Policija veic izmeklēšanu un ir nozīmētas ekspertīzes. Tā kā vēl nav saņemti ekspertīzes rezultāti, “piemērojamā kriminālprocesa sastāvs vēl nav zināms”.

Pievienot komentāru

Komentāri (28)

 1. Var jau puikas izkauties, tā jau vienmēr bijis, bet tik nežēlīgi, ka sper pa galvu ar kājām tā jau ir zināma sadisma izpausme. Žēl jau tā piekautā puisīša, bet to sitēju gan vajadzētu sodīt.

 2. Un bērnu ”tiesības” – ”Glābiet bērnus” un vel un vel – saņemiet rezultātus! Un brīnaties – kā tā un jau puslīķi???

 3. cik primitīvi ! Atbildēt

  Morāli degradējošs apraksts-PAMATĪGI piekauts ar galvaskausa lūzumu 12 g, berns savā skolā.Jūs vispār domajat par vārdu izvēli jeb pārskatījušies šīs pretīgās agresīvās bērnu filmeles ?

 4. Tāpēc es ienīstu bērnus jau kopš bērnības. Izdzimteņi

 5. Ar spēlēm tur nav nekāda sakara,beidziet vienreiz vainīgos meklēt ārpus sevis,mīļie vecāki.Ne skola,ne skolotāji,ne policisti,ne arī kāds cits,bet tikai jūs paši pie tā esat vainīgi,jo neesat ieaudzinājuši cieņu pret citiem cilvēkiem,bet audziniet mazus egoistus,prinčus un princeses,kuriem pastāv tikai ES,ES,ES un vēlreiz ES,citi nav nekas,un nelīdz tur ētikas stundas,jo izejot no klases bērni neko nedara tā,kā māca šajās stundās,tur audzināšana sen nokavēta,tas jāsāk no bērna pirmajām dzīves dienām.Varbūt tad,kad tas jums pašiem smagi atspēlēsies,tad sapratīsiet,bet tas būs par vēlu.Žēl,ka cieš tie,kuri ir audzināti citus neaizskart ,ne ar vārdiem,ne ar darbiem.

  • Piekritu katram vārdam!
   Tikai no sirds ceru, ka nevienam nekas tads nebus jāpārcieš! Ne tiem, kuri bērnu “pareizi” audzinājuši, nedz arī tiem, kas “nepareizi”..

   • Principā piekrītu, vien…kas ir pareiza, kas ir nepareiza audzināšana? Pašai ģimenē aug 3 bērni…tāpēc jautāju.
    Kurš to var notraktēt? Kurš uzņemsies mūsdienu sačakarēto vērtību revidēšanu? Kurš apturēs trako pasauli, kurā tev jāgrozās visādi, lai pats dzīvs paliksi? KURŠ????

 6. ja ta izdarītu ar manu bērnu, es vienkāršī tam kāvējam izlauztu abas rokas un kājas iesākumā- jo policija neko nedarīs- pakratīs pirkstu – nu nu , tā vairs nedari!
  Redzams ka mājās tā tiek audzināts( NEAUDZINĀTS}
  Tas notiek 12 gados? Kas būs , kad deģenerātam būs 16?

  • “” ja ta izdarītu ar manu bērnu, es vienkāršī tam kāvējam izlauztu abas rokas un kājas iesākumā- jo policija neko nedarīs- pakratīs pirkstu – nu nu , tā vairs nedari!
   Redzams ka mājās tā tiek audzināts( NEAUDZINĀTS}
   Tas notiek 12 gados? Kas būs , kad deģenerātam būs 16?” Ceru, ka šis komentētājs bez bērniem, jo pie šāda vecāka tur jau ir deģenerāts.

 7. Lai prasa no skolas valdes un audzinataju atbildibu par visu so,jo tas notika skolas telpa ar vardarbibu,kur ir aculicinieki vai nevareja noverst???

  • Pirms rakstiet komentāru, izlasiet rakstu (…Ogres skolas teritorijā izcēlies kautiņš) !!!!
   Vai tad klases audzinātājam jādefilē pēc stundām pa skolas teritoriju?! Vecāki jau to gribētu- atdot bērnu skolai un audziniet… un atpakaļ atdodiet pieklājīgu, gudru, pūkainu,…….

   • Ja esmu pareizi informēta, skolotājiem nav jāpavada skolnieki uz mājām un jānogādā līdz namdurvīm. Šoreiz meklējiet vainīgos citur!

 8. Nabaga zēns un viņa vecāki! Kad vienreiz šīs šausmas beigsies! Patiesībā, beigtos tad, ja ļaundari par to saņemtu reālu sodu, bet tagad – nekā! Nesodīs! BĒRNU TIESĪBAS!!! Tikai cietušajam bērnam nav tiesību, ja izdzīvos, cietīs no sekām visu mūžu. Tādi ir mūsu valsts noziedzību veicinošie likumi!

 9. Vai tiešām skolas teritorijā var ko tādu pastrādāt,kur skatās skolotāji vai tad pie skolas policists nedežūrē??? Kad mans bērns būdams ekskursijā lecot no šūpolēm salauza roku ,paša vaina 100% bet skolotāja saņēma brīdinājumu un draudēja samazināt algu, iejaucos jo taču pats bij vainīgs.

 10. Interesanti gan, vai eksistē arī ‘likumīgs noziegums’? 🙂

 11. Ja sitējs būs no “biezā”gala,tad apklusīs kā visi pārējie briesmu darbi,kas notiek skolās….Tur jāspriež tikai linča tiesa,vairāk nekas.

 12. Šī problēma nav jauna,bet skolas visu slēpj cik vien iespējams (Labas slavas dēļ ).Bet ko dara dežuranti un dežūrējošais skolotājs,vai tādi vairs nepastāv ??? Pie tam šādi pret vājāko izturas bars pret vienu …Tur jau lielu varonību nevajag !Pie tam bērniņiem ir tikai tiesības …,bet kur paliek pienākumi ???
  Vai skolas nebūtu jāapmeklē policijas darbiniekiem ,un jāskaidro atbildība par pārkāpumiem ,kuri tiek skolās izdarīti ???

 13. kas notiek ar bērniem , kur rodas tāda agresija – ?

  • Kur rodas agresija? Palasiet komentārus pie šī raksta. No pieaugušajiem. No tiem, kuri draud lauzt rokas un kājas un slānīt zilus.

  • Berni ir musu atspulgs,ko redzejis, izjutis augot, to ari dos sabiedribai!!!
   cietis ari neitralie un mala stavetaji
   Izturesimies ar cienu pret mazu bernu!!

 14. Te nav ko komentēt,šodien jādzīvo pēc principa aci pret aci, zobs pret zobu un visi humānisti lai iet ellē.

  • Tad jau pat vecumdienas nebūs Jums jāgaida, zobu nebūs ātrāk, un ellē arī. Nežēlīgās spēles internetā vairo jau tā aresīvo bērnu nostāju, un visnežēlīgākie tieši ir bērni pārejas vecumā. Katra paaudze nes sevī visu dubultā. Tagad tikai tiesības, bet tādiem tiesības būtu dabūt pamatīgu pērienu, ka nevarēs sēdēt mēnesi vismaz, un pie darba. Tās manas domas., jo zinu, ka kautiņi skolās notiek regulāri, tik skolotājiem vajadzētu vairāk tiesību, un momentā uz policiju bez ceremonijām.

   • Pilnīgi piekrītu,noslānīt tā ka sēdēt nevar ilgi ,šitiem draņķiem ir tiesības,pienākumu nav,pienākumi ir skolotājiem.Un ar spēlēm nav nekāda sakara šiem neaudzinātajiem mežoņiem.Noslānīt,ka pakaļa ilgi svilst un uz pāraudzināšanas iestādi prom ,bez jebkādām tiesībām,nākamie noziedznieki aug.

   • Var vainot visus un visu,bet nežēlība nāk no ģimenes- no cietsirdības,necieņas,vienaldzības,visatļautības, naudas un statusa kulta, egoisma.Bērni ir mūsu spogulis.

   • “skolotājiem vajadzētu vairāk tiesību, un momentā uz policiju bez ceremonijām”
    Pilnībā piekrītu.

Draugiem Facebook Twitter Google+