Mobilā versija
+7.0°C
Sarmīte, Tabita
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
31. maijs, 2014
Drukāt

Ar ģenētisko slēdzi “izslēgs” tuklumu (1)

Foto: shutterstock.comFoto: shutterstock.com

ASV zinātnieki apgalvo, ka atraduši proteīnu, kas kontrolē cilvēka vielmaiņu un kas varētu būt izšķirošs cīņā ar lieko svaru. Pagaidām proteīna jeb, kā to nodēvējuši izraēliešu zinātnieki, “ģenētiskā slēdža”, darboties spējas pārbaudītas, eksperimentējot vienīgi ar pelēm.

Šīs pārbaudes pierādīja, ka proteīns veiksmīgi var cīnīties ar lieko svaru un diabētu. “Manipulējot ar bioķīmiskajiem procesiem, kuru pamatā ir šūnu spējas izmantot enerģijas resursus, mēs varam attīstīt jaunas terapijas svara zaudēšanai,” apgalvo Beta Izraēla medicīnas centra pētnieki. “Manipulācijas ar vielmaiņām var paātrināt enerģijas ražošanu, kas pēdīgi var novest pie liekā svara zaudēšanas.”

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Vai, vēl vairāk Amerika mani sasmīdināt nevarēja 😀 gēni.. Ne vien gēni to visu nosaka. Ko tad nu – amerikāņu resnīšu jaundzimtajiem izslēgs tuklumu, bet turpinās pieradināt pie treknajiem burgeriem un zelta dzīve? Ēd ko grib, bet tuklums neveidojas. Nu nav tāda brīnumlīdzekļa 😀

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+