Mobilā versija
+4.3°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
18. septembris, 2015
Drukāt

Ar Japānas ērģelnieces koncertu atklās XIV Liepājas ērģeļmūzikas festivālu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Piektdien, 18.septembrī, pulksten 19 atklās XIV Starptautisko Liepājas ērģeļmūzikas festivālu ar koncertu, kurā spēlēs ērģelniece Mari Fukumoto no Japānas, vēsta festivāla rīkotāji. Festivāls turpināsies ar vēl sešiem koncertiem Liepājā un Kuldīgā.

Mari Fukumoto ir dzimusi 1987.gadā Tokijā, 2009.gadā ar izcilību absolvējusi Tokijas Mākslas universitāti un vēlāk, arī ar izcilību, ieguvusi maģistra grādu senās mūzikas studijās Hamburgā, Vācijā. Savas īsās karjeras laikā mūziķe jau paspējusi gūt daudzas uzvaras un godalgas prestižos ērģelnieku konkursos, kā arī uzstājusies dažādos koncertos un festivālos gan Eiropā, gan Japānā.

Liepājas koncertam Mari Fukumoto izvēlējusies Sv.Trīsvienības katedrāles ērģelēm tik ļoti piemēroto vācu baroka un romantisma laika mūziku – Johannesa Brāmsa, Maksa Rēgera, Johana Sebastiana Baha, Fēliksa Mendelszona un Augusta Gotfrīda Ritera darbus.

Pievienot komentāru

Aleksandrs Vasiļjevs: Man ar rīdziniecēm ir bezkompromisa mīlestībaSlavenais modes vēsturnieks Aleksandrs Vasiļjevs sadarbībā ar arhitekti Nataļju Muzičkinu ver durvis Modes muzejam Rīgā, veido izrādi M. Čehova Rīgas krievu teātrī kopā ar režisori Allu Sigalovu un slavē latviešu sieviešu stila izjūtu.
Draugiem Facebook Twitter Google+