Mobilā versija
+18.4°C
Milija, Maiga
Svētdiena, 25. jūnijs, 2017
18. septembris, 2015
Drukāt

Ar Japānas ērģelnieces koncertu atklās XIV Liepājas ērģeļmūzikas festivālu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Piektdien, 18.septembrī, pulksten 19 atklās XIV Starptautisko Liepājas ērģeļmūzikas festivālu ar koncertu, kurā spēlēs ērģelniece Mari Fukumoto no Japānas, vēsta festivāla rīkotāji. Festivāls turpināsies ar vēl sešiem koncertiem Liepājā un Kuldīgā.

Mari Fukumoto ir dzimusi 1987.gadā Tokijā, 2009.gadā ar izcilību absolvējusi Tokijas Mākslas universitāti un vēlāk, arī ar izcilību, ieguvusi maģistra grādu senās mūzikas studijās Hamburgā, Vācijā. Savas īsās karjeras laikā mūziķe jau paspējusi gūt daudzas uzvaras un godalgas prestižos ērģelnieku konkursos, kā arī uzstājusies dažādos koncertos un festivālos gan Eiropā, gan Japānā.

Liepājas koncertam Mari Fukumoto izvēlējusies Sv.Trīsvienības katedrāles ērģelēm tik ļoti piemēroto vācu baroka un romantisma laika mūziku – Johannesa Brāmsa, Maksa Rēgera, Johana Sebastiana Baha, Fēliksa Mendelszona un Augusta Gotfrīda Ritera darbus.

Pievienot komentāru

"Serebreņņikova lietā" rīkos protesta akcijuPēc tam, kad 21. jūnijā Maskavas Presņas rajona tiesa arestēja bijušo "Gogoļa centra" direktoru Alekseju Malobrodski, 28. jūnijā Krievijas galvaspilsētas teātru darbinieki nolēmuši rīkot protesta akciju, ziņo "Radio Svoboda".
Draugiem Facebook Twitter Google+