×
Mobilā versija
Brīdinājums +22°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
9. novembris, 2016
Drukāt

Ar kādiem vārdiem Vējonis sveicis Trampu (7)

REUTERSREUTERS

Donalds Trumps skūpsta savu sievu pēc uzvaras ASV prezidenta vēlēšanās un pirmās uzrunas.

Valsts prezidents Raimonds Vējonis apsveicis Donaldu Trampu ar ievēlēšanu ASV prezidenta amatā.

“Amerikas Savienoto Valstu vēlētāji ir izdarījuši savu izvēli. Sveicu jaunievēlēto ASV prezidentu Donaldu Trampu ar uzvaru vēlēšanās,” šodien pēc ASV prezidenta vēlēšanu provizorisko rezultātu paziņošanas paudis Latvijas prezidents Raimonds Vējonis.

Viņš uzsver, ka Latviju un ASV saista kopīgas demokrātiskas vērtības. ASV vienmēr ir bijušas un arī turpmāk būs Latvijas stratēģiskais partneris un nozīmīgs NATO sabiedrotais. Latvija turpinās attīstīt politisko, drošības un ekonomisko sadarbību ar ASV.

“Turpināsim kopīgi strādāt, nodrošinot gan kolektīvo aizsardzību, gan cīņu pret terorismu, kā arī citiem mūsdienu drošības izaicinājumiem,” paudis Valsts prezidents.

Aplēses liecina, ka ASV otrdien notikušajās prezidenta vēlēšanās uzvarējis Republikāņu partijas kandidāts Tramps, iegūstot vismaz 288 no uzvarai nepieciešamajām 270 elektoru balsīm, bet viņa sāncense no Demokrātu partijas Hilarija Klintone saņēmusi 215 balsis.

Klintone piezvanījusi Trampam un atzinusi savu sakāvi. Savā uzvaras runā Tramps solīja būt prezidents “visiem amerikāņiem”, kā arī veltīja atzinīgus vārdus Klintonei.

Paredzēts, ka jaunais Savienoto Valstu prezidents tiks inaugurēts 20.janvārī, valsts galvas amatā nomainot demokrātu Baraku Obamu, kurš bijis prezidents divus termiņus kopš 2009.gada.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

 1. “Strawberry Fields” un “I’m a Walrus”?

 2. Kāda mums daļa gar Trampu?Nu neko NELEMJ viņš viens!Tad jau ,ja tā būtu,ASV sen kāds no prezidentiem būtu piebeidzis,jo šini amatā ir bijuši DAŽĀDI dīvaiņi.Ja atļausiet,mēģiniet kaut nedaudz salīdzināt runas,prāta,biznesa utt Trampa spējas ar Vējoni.Tas pat nav iespējams !Ko tad kritizējat cilvēku kurš ar SAVĀM prāta spējām / ne SC 10 balsīm nopirktām/ ,ir spējis tikt gan pie miljoniem,gan ASV !!!prezidenta krēsla !Nožēlojami,ka viņu apsaukā,bet pēc zvēresta nodošanas jūs redzēsiet CITU Trampu,arī Putins !!

 3. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt

  ;)))

  Ir sacīts: “Vēsture atkārtojas – nereti kā FARSS.”

  Un, arī: “Muša sēdēja zirgam uz auss un lepni džinkstēja: “Re, kā MĒS pa smuko aram, ecējam, vāģus velkam un taml. lietderīgi izpildāmies!”” 😉

  =======

  Mediju ziņa (2016. gads): “Amerikas Savienoto Valstu (ASV) vēlētāji ir izdarījuši savu izvēli. Sveicu jaunievēlēto ASV prezidentu Donaldu Trampu ar uzvaru vēlēšanās!”, esot šodien, 2016. gada 9. novembrī, tūlīt pēc ASV prezidenta vēlēšanu provizorisko rezultātu paziņošanas paudis viedokli Latvijas pašreizējais “valsts prezidents” R. Vējonis ( ZZS jeb “hūtes naftaspāķi” ). “Latviju un ASV saista kopīgas demokrātiskas vērtības. ASV vienmēr ir bijušas un arī turpmāk būs Latvijas stratēģiskais partneris un nozīmīgs NATO sabiedrotais. Latvija turpinās attīstīt politisko, drošības un ekonomisko sadarbību ar ASV”, esot “savā paziņojumā norādījis Vējonis. “Turpināsim kopīgi strādāt, nodrošinot gan kolektīvo aizsardzību, gan cīņu pret terorismu, kā arī citiem mūsdienu drošības izaicinājumiem!”, esot aicinoši uzsvēris šis politiķis…
  ——-
  Mediju ziņa (2015. gads): Šīs valsts saeimas “tautas kalpu” jaunievēlētais “valsts prezidents” un izbijušais “aizsardzības ministrs” R. Vējonis ( ZZS jeb “hūtes naftaspāķi” ) esot “nosūtījis vēstuli ASV prezidentam Barakam Obamam, norādot, ka šogad aprit 75 gadi kopš ASV valsts deklarācijas par Baltijas valstu neatkarību parakstīšanas, un izsakot pateicību ASV par nelokāmo atteikšanos atzīt Baltijas valstu iekļaušanu Padomju Savienībā 1940.gadā”. “Šajā vēstulē Vējonis uzsvēris, ka Latvijai ASV nostāja bijusi būtiska gan tobrīd, gan tagad, kā arī min abu valstu daudzos kopīgos mērķus, atzīmējot stratēģisko partnerību, kā pamatā ir mīlestība pret brīvību un demokrātiju, strādājot globālai drošībai un stabilitātei”. Savukārt “runājot par situāciju aktuālajā ģeopolitiskajā reģionā, Vējonis uzsvēris, ka notikumi pēdējā laikā ir parādījuši, ka ilgstošu mieru Eiropā nevajadzētu uzskatīt par pašsaprotamu, un savā vēstulē Vējonis arī pateicas ASV prezidentam par apsveikumu viņam, stājoties Latvijas prezidenta amatā, uzsvērti apliecinot, ka viņš ar savu darbu veicinās sadarbības starp Latviju un ASV izaugsmi gan divpusējā, gan daudzpusējā līmenī”…
  ——-
  Mediju ziņa (2012. gads): Izbjušais šīs valsts saeimas “tautas kalps”, pašreizējais “eksbaņķieris, miljonārs, superpensionārs” un “valsts prezidents” A. Bērziņš ( eks-PSKP, ZZS jeb “hūtes naftaspāķi” ) esot “pamanījies kā viens no pirmajiem apsveikt amatā pārvēlēto ASV prezidentu Baraku Obamu un paudis pārliecību, ka Obama turpinās veicināt demokrātijas un brīvības ievērošanu pasaulē”. “Bērziņš nosūtījis Obamam vēstuli, sveicot viņu ar pārvēlēšanu prezidenta amatā, cita starpā arī atgādinot, ka Latviju ir ieinteresēta aktīvās transatlantiskās partnerattiecībās ar ASV, kopīgi veicot starptautiskas misijas, kas saistāmas ar demokrātijas veicināšanu un drošākas pasaules veidošanu”, esot “informējušas sabiedrību “prezidenta preses dienesta” atbildīgās amatpersonas”. ”Ar prieku gaidu jebkuru iespēju, partnerattiecības saites starp mūsu valstīm stiprināt vēl tālāk, lai tādējādi veicinātu mūsu valstu bagātību un attīstību, kā arī apliecinu savu augstāko atbalstu un labākos laimes vēlējumus Jūsu turpmākajā un cēlajā darbā”, esot “savas prezidentam Obamam veltītās apsveikuma vēstules noslēgumā uzsvēris prezidents Bērziņš”…
  —–
  Mediju ziņa (2008. gads): “Valsts prezidents V. Zatlers apsveicis demokrātu kandidātu Baraku Obamu ar uzvaru ASV prezidenta vēlēšanās”, informē Zatlera preses dienests. “ASV ir Latvijas stratēģiskais partneris un Baraks Obama ir Latvijas draugs, tāpēc esmu pārliecināts, ka ar Obamas uzvaru vēlēšanās turpināsies ciešā sadarbība, kas izveidojusies starp Latviju un ASV”, publiski paziņojis Zatlers, kurš esot pamanījies “viens no pirmajiem nosūtīt apsveikumu jaunajam ASV prezidentam”…
  —–
  .
  Paklanījiens (taisnā leņķī, cerīgs).
  ( ‘teksta tiešraide’ – iz “O.M.© arChīva” )
  .
  Baltā Namā “bosu” ‘stiķē’ ~
  MZ “prezis” ‘spamu driķē’:
  Jāpasteidzas bučot… (roka) ~
  ‘Prezents tēmā jāuzmoka’:
  .
  “Sveicu ‘yankee’ prezi(dentu),
  Un, ar žestu “ekselentu”,
  Paklanījies (taisnā leņķī),
  Vēlu sekmes “Bosa beņķī”!
  .
  CERĪGS atļaujos būt (dikti) ~
  Sadarbība ‘neies’ slikti,
  “āmuriem” ar MZ “valsti”:
  Par to gādās ‘SILES balsti’!
  .
  JĀCER – rēķināties varu,
  Ka bez mums nevienu karu,
  Arī turpmāk nevinnēsiet ~
  “Bāleliņus” ‘rekrutēsiet’?…
  .
  Vēl – uz ‘kodol-širmi’ CERU:
  Bieži ‘buldurjāņus’ dzeru,
  Šķielējot uz ‘austrumkraju’ ~
  Vai tur “nāburgs” nesāks ‘haju’…
  .
  Personīgi – gribu CERĒT,
  ‘Kolēgam’ par ‘čomu’ derēt,
  Bet, ja izsauks atskatīties ~
  “Stratēģiski” ‘izpildīties’…
  .
  Vispār – CERU sastrādāties:
  Sazvanīties, papļāpāties,
  Pildīt “notas”, “direktīvas”…
  Un – bez muguriņas stīvas!…”

  Jož uz pastu “bauris” fiksi:
  “Pirmais apsveicējos tiksi ~
  Pirmais CERI ziņot ‘jeņķiem’:
  Gatavs (ap)kalpot, bez kreņķiem!…”

  =====

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, “proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmolibersatu” rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu “biogaļas izstrādājumu”, demonstratīvi kriminālrecidīva “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMĀ parazitējošu “(ekskre)mentu”, “prok(tologu)”, “(bez)godību” u.c. taml. šinderu, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans@inbox. lv .

 4. Vai tad mums ir DEMOKRATIJA jautajums kurai SKIRAI ,tikai ne stradnieku ,bet gan stradnieku skiras aplaupitajiem .

 5. Vai kāds neitrāls pētnieciskais žurnālists varētu ātri izveidot Trampa aprējēju TOP Latvijā? Politiķi, žurnālisti, politologi,pārējie vaukšķi. Būtu interesanti redzēt kā viņi lokās un murmulē tagad.
  Izskatās , ka liela daļa naidīgo tvītu jau autoru izdzēsti 🙂

 6. samērā tālredzigi trampu nelamāja, vismaz nekur nekas tāds netika manīts, atiecigi var mierigi apsveikt. toties pārejie kas pedejos mēnešus to vien darija kā zākāja trampu, jau sākuši bez un ar ziepitēm pielīst. nožēlojami ļautiņi

Draugiem Facebook Twitter Google+