Mobilā versija
+0.5°C
Zigrīda, Zigfrīda, Zigrīds
Ceturtdiena, 23. novembris, 2017
19. septembris, 2014
Drukāt

Ar ko atšķiras ekstraverts cilvēks no introverta (4)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Katrā ir no abiem

“Tīrus” introvertus vai ekstravertus ir grūti sastapt, jo parasti cilvēki apvieno sevī abus šos raksturu tipus.

Mēdz uzskatīt, ka ekstravertam ir jautrs un viegls raksturs. Bet patiesībā tā nemaz nav. Lieta tāda, ka ekstraverta uzmanība ir vienmēr vērsta ārpus viņa personības jeb, citiem vārdiem sakot, lai normāli eksistētu, ekstravertam ir jākomunicē ar citiem cilvēkiem, “jāuzlādējas” no viņiem.

Kāds ir cilvēks, kurš vairāk ekstraverts

Ekstraverts dievina pļāpāšanu un būšanu uzmanības centrā. Enerģijas viņam ir pāri malām. Pēc ballītes beigām viņš var turpināt ballēties citā vietā. Ar cilvēkiem ekstraverti ātri atrod kopīgu valodu, bet tikpat ātri un viegli no cilvēkiem šķiras.

Ekstravertam nav obligāti jālasa grāmatas vai jāskatās televizors. Pirmajā vietā viņam ir sakari ar cilvēkiem. Tieši tāpēc kolektīvā viņu uzskata par vadoni un vienmēr ņem vērā viņa viedokli. Šādiem cilvēkiem piemīt patmīlība, viņi dižojas ar saviem panākumiem.

Kāds ir introverts cilvēks

Introverti ne vienmēr ir noslēgti sevī. Vienkārši viņi ir ieciklējušies paši uz sevi. Šādi cilvēki ir ļoti labi klausītāji, bet sarunas uzturēšana viņiem sagādā problēmas. Pēc ballītes introverts iet mājās un priecājas, ka tā ir beigusies. Ar citiem cilvēkiem introverti iepazīstas grūtāk un retāk, arī attiecības parasti ir smagākas.

Introverts ir fantāziju, grāmatu un sapņu cilvēks. Tomēr komunicēt ar citiem cilvēkiem viņš īpaši nemīl. Introverti mēdz būt nedaudz infantīli, šādi cilvēki parasti nevar sasniegt mērķi un uztaisīt karjeru. Ja sagadīsies, ka introverts kļūs par vadītāju, tad viņš būs īstais “pelēkais kardināls”.

Jāsaka, ka lielākā daļa vadītāju ir ekstraverti. Toties strādāt pie dažādiem projektiem parasti uztic introvertiem, jo šajā lietā viņi ir veiksmīgāki.

dievietei_logo

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Absurds. Es pats būdams introverts to varu pateikt pilnīgi droši…

  2. Leta sieviesu zurnala rakstelis .kas ir pagrabts no kada krievu saita

  3. par to infantilismu gan negribētos piekrist. Un vispār – tieši introverti virza pasauli. Arī Bils Geits, piemēram, ir introverts, kā arī Einšteins esot bijis. Arī ļoti daudzi citi slaveni ļaudis. Iesaku izlasīt grāmatu “Klusie ūdeņi”.

  4. Tāds muļķību un melu savārstījums par šo tematu vēl nebija lasīts. Pat komentēt negribas, jo te vispār nav neviena patiesa vārda. Labprāt uzzinātu šitā sviestainā gabala autoru vai tulkotāju, lai turpmāk izvairītos no tamlīdzīgiem rakstiem.

Florida aizliedz nošļukušās bikses! +10 baisākās modes tendences vēsturē (1)Lai nosvinētu to, ka Florida aizliedz maisveida bikses, esam sagatavojuši sarakstu ar lielākajām kļūdām modes vēsturē. Atklātas pēcpuses tika topā, bet kas vēl?
Draugiem Facebook Twitter Google+