×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.1°C
Hermīne, Estere
Svētdiena, 15. jūlijs, 2018
3. novembris, 2016
Drukāt

Ar ko Latvijas svētkos pārsteidz Daņiļevičs un talantīgā jaunā dziedātāja? Noskaties!

Ekrānšāviņš no youtube.comEkrānšāviņš no youtube.com

Latvijas Valsts svētku mēnesī dāvanu Latvijai arī šogad sagatavojuši horeogrāfs Agris Daņiļevičs un jaunā dziedātāja Aleksandra Špicberga, kurai ieraksta tapšanas brīdī bija tikai 14 gadu, LA.lv pavēstīja ieraksta veidotāji.

Pērn abi uz valsts svētkiem izveidoja kopdarbu – dziesmas “Rakstu rakstus” video, kurā plašākai sabiedrībai bija iespēja iepazīt Aleksandras balss plastiskumu. Godinot Latvijas dabas skaistumu, šogad tapusi videoglezna, kurā vienotā veselumā savijas balss un kustība.

Aleksandras dabiskā muzikalitāte un spēcīgā balss aizrauj klausītājus, tuvinot viņu sapnim pievienoties balsīm, kas spoži nes Latvijas vārdu pasaulē. Aleksandra ir Rīgas Doma kora skolas audzēkne, valsts un starptautisku konkursu laureāte, tāpat meitene jau kopš triju gadu vecuma dejo grupā “Dzirnas”.

Šoreiz savam stāstam Aleksandra izvēlējusies pasaules vokālās mūzikas pērli – Džulio Kačini Ave Maria. “Nekas nav neiespējams, ja vien tu tici,” saka Aleksandra. “Ja cilvēks tic, tad var ne vien dejot pa ūdens virsmu, bet veikt patiešām lielas lietas. Lai sasniegtu mērķi, ticībai jāliek klāt darbs, neatlaidība, vēlēšanās un spēja tikt pāri neveiksmēm. Neapstāties un turpināt! Latvijai ir svarīgs katrs cilvēks, arī vismazākais, jo katrs no mums spēj ļoti daudz. Mums katram jāpieliek pūles, lai visi kopā sargātu un mīlētu savu Latviju!”

Video idejas autors un režisors ir horeogrāfs Agris Daņiļevičs priecājas par savu artavu šīs dāvanas tapšanā: “Man prieks, ka ir tāda Aleksandra, caur kuru varu vairot prieku. Prieks, ka Latvijas dzimšanas dienā būs vairāk priecīgo.”

“Priecīgus svētkus un daudz laimes, Latvija!”, šiem Agra Daņiļēvica vārdiem pievienojas visa video radošā komanda. Aleksandras ģimene saka paldies operatoram Jānim Dunkuram par iespēju katram piedzīvot klātbūtnes mirkli un dejot līdzās Aleksandrai, kā arī “Company NA” par tehnisko nodrošinājumu. Video skaņu celiņa tapšanā piedalījās pianiste Kristīne Šmite un skaņu režisors Edijs Gņedovskis.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+