Mobilā versija
+3.1°C
Elizabete, Betija, Liza, Līze
Svētdiena, 19. novembris, 2017
15. oktobris, 2016
Drukāt

Ar ko sākt brīvdienas rītu, ja jums ir pāri 30

Ftoo - ShutterstockFtoo - Shutterstock

Skaidrs, ka pa nedēļu ne katrai ir iespēja no rīta parūpēties par seju. Tāpēc noteikti to izdari vienā no brīvdienām.

Galvenais – režīms. Iemanies ādu regulāri (kaut vai reizi nedēļā) īpaši kopt.

Izmanto šo rītu, lai mierīgi uzklātu kādu sejas masku.

Ieradiniet sevi svētdienu rītos masēt seju un reizē ar to uzklājiet mitrinošu krēmu, tad tas labāk iesūksies. Tikai nestaipiet seju!

Ādai zem acīm vajag īpašu kopšanu. Izmaiņas līdz ar vecumu šajā zonā ir ļoti redzamas. Tāpēc izvēlieties līdzekli, atkarībā no tā, kāda problēma ir zem acīm – ar liftinga efektu vai kas noņem tūsku, krēmu tumšiem lokiem zem acīm… Sejas krēms nederēs!

Dzeriet daudz ūdens. Nepietiekams šķidrums atspoguļojas sejā! Tā vairs nestaro un neizskatās veselīga, kļūst pelēcīga un var neizteiksmīga.

Padomājiet, kāds ir minimālais ikdienas meikaps? Lai būtu vienkāršāk, atcerieties, cik komplimentu jums paziņas un draugi vai pat nepazīstami cilvēki izteikuši, kad jūs esiet un kad neesiet uzkrāsojusies? Ja jūs sastop kādā mierīgā brīdī, teiksim, jūras krastā, malkojot kādu dzērienu, un izsata komplimentu, vai gan bez smaida un atslābināšanās jūsu sejā ir daudz kosmētikas? Acu tuša? Varbūt maiga lūpukrāsa? Sapratāt? Centieties nepārkāpt savu minimālo limitu. Tā drīzāk izskatīsieties jaunāka.

Ja bez meikapa nekādi nevariet iztikt (teiksim, ir nevienmērīgs ādas tonis), izmantojiet iespējami maigākus, vieglākus līdzekļus.

 

Avots: look.tm

Pievienot komentāru

Modes blogere Anabella Flēra: meitene, kuras stilu atdarina tūkstošiModes bloga Viva Luxury autore Anabella Flēra ir meitene, kuras radītie tēli sajūsmina miljonus, bet tūkstošiem meiteņu seko viņas paraugam.
Narva – tālākā ziemeļaustrumu pilsēta, kur jāredz cietoksnis, bastions... (1)Igaunijas–Krievijas pierobeža nav bezcerīga Eiropas Savienības nomale
Draugiem Facebook Twitter Google+