×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Rudīte, Everts
Trešdiena, 22. augusts, 2018
15. janvāris, 2018
Drukāt

Ar ko Suņa gads būs veiksmīgāks nekā Gaiļa gads? Horoskops visām zodiaka zīmēm (3)

5. Vēzis

5no13
zinas_vezis

Visu aizvadīto gadu Ugunīgais gailis sargāja un loloja Vēžus un ļoti baidījās, ka Dzeltenais suns par tevi nevarēs parūpēties par tevi tikpat cītīgi. Taču 2018.gada 16.februārī parādīsies Dzeltenais suns, un jautri luncinot asti, apostīs Ūdens stihijas pārstāvjus – viss kārtībā, un Vēži ir aizsargāti.

Suns sāks apbērt Vēžus ar pārsteigumiem burtiski no pirmajām savas valdīšanas dienām. Februāra beigās Mēness aizbilstamie saņems daudz interesantu priekšlikumu no sava priekšnieka, bet vairāki Vēži sagaidīs pavasari savā birojā. Taču citām zodiaka zīmēm var rasties skaudība – Mēness aizbilstamajiem vēlams nelielīties un nēsāt zelta kroni tikai mājās.

Aprīlis un maijs Vēžiem paies plusa zīmē. Lai gan Suns mīl savu būdu, brīvajā viņš var arī ceļot – 2018.gada saimnieks noteikti palīdzēs Ūdens stihijas pārstāvjiem ar ceļojumiem un atvaļinājuma organizāciju.

Bet vasara būs karsta visādā ziņā. Darbā būs nebeidzama kņada – kolēģi te nēsās Vēžus uz rokām, te apbērs ar komplimentiem, bet priekšnieks bieži aicinās tevi uz tasīti kafijas un vedīs sarunas par dzīvi.
Personisko attiecību sfēra 2018.gada vasarā būs pilna pārsteigumu. Ģimenes Vēži atrisinās visus sadzīves jautājumus un baudīs harmoniskas attiecības ar tuviniekiem – pat mūžīgi kurnošie vecāka gadagājuma mājinieki sāks tevi saprast un pārstās strīdēties par niekiem. Iemīļotais visus vasaras mēnešus būs noskaņots uz romantiska viļņa – īstais laiks aizdomāties par ģimenes papildināšanu.

Savukārt brīvie Vēži var apmeklēt kāzu veikalus: pielūdzēju skaits aug ģeometriskā progresijā, un katrs jaunais kavalieris ir daudz pievilcīgāks un jaukāks par iepriekšējo – nu kā te atturēties no došanās uz dzimtsarakstu nodaļu?

Rudens atnesīs ne tikai spilgtas, daudzkrāsainas lapiņas, bet arī nomāktību un saaukstēšanos. Kādam, bet tikai ne Vēžiem – viņi saglabās mundrumu, un pat Suns sapņo uzzināt Ūdens stihijas pārstāvju pozitīvā noskaņojuma noslēpumu. Lai gan patiesībā viss ir vienkārši – slimot nav laika, jo nauda Vēžiem burtiski krīt no debesīm vai čaukst zem kājām, sajaucoties ar septembra un oktobra lapām.

Novembrī lapkritis, protams, beigsies, bet naudas ienākumi paliks iepriekšējie – Vēži pat aizdomāsies par savas mājvietas paplašināšanu. Dzeltenais suns pateiks priekšā, kur iegādāties būvmateriālus – spēj tik maksāt un gatavot pusdienas un vakariņas strādniekiem.

Vairāki Mēness aizbilstamie sajutīsies kā oligarhi un, protams, gribēs nomainīt savu tēlu. Suns jau ir apskraidījis visus juveliersalonus un butikus, un gada saimnieka padoms ir diezgan vienkāršs – ģērbies dārgi, bet bez pārmērībām. Rotas – no sudraba, kostīmi – neuzkrītoši, bet eleganti.

Kopumā vairākums Vēžu 2018.gada decembrī iesoļos kā cienīgi kungi solīdos kostīmiņos. Konkurenti nesnauž, bet tuvu nenāk, jo blakus Vēžiem pastāvīgi atrodas Dzeltenais suns un rāda zobus, līdzko sajūt kaut ko nelabu. Starp citu, Vēžiem jāatceras, ka Veiksmes kundze Dzeltenā suņa gadā ir tuvu – var arī piedalīties loterijā un pievienot savam bankas noguldījumam vairākas banknošu paciņas (jo 2018.gada saimnieks jūt vinnestus kilometriem tālu un noteikti dos mājienu, ierejoties trīs reizes).

 1. Kāds būs 2018.gads zodiaka zīmēm
 2. Auns
 3. Vērsis
 4. Dvīņi
 5. Vēzis
 6. Lauva
 7. Jaunava
 8. Svari
 9. Skorpions
 10. Strēlnieks
 11. Mežāzis
 12. Ūdensvīrs
 13. Zivis

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

 1. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt

  ;)))))))))

  “Kas arī bija jāpierāda”, kā ir sacīts. Tātad – šajā pašreizējā MUĻĶU zemes SILES “de(R)mokrātiskās valsts” parodijā “eurolatv(ĀN)ijā” un tās pa lēto angažētajos “lojālpatrEJotiskajos” masmēdekļos klaji PRETLIKUMĪGA un nožēlojami prasta C_E_N_Z_Ū_R_A rullē, vēl joprojām?!? ;)))

  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  Ir sacīts: “Pretinieks (galvenokārt – tikai šķietamais jeb tendenciozi iedomātais “pretinieks”), kurš atklāj mūsu kļūdas, ir pat nesalīdzināmi vērtīgāks nekā šķietamais “draugs”, kurš vēlas tās noslēpt.”

  Un, arī: “Gudrs ir NEVIS tas, kas pa glupo “kaujas uz dzīvību un nāvi” ar stipr(āk)u pretinieku (vai pat iedomātu “ienaidnieku”), BET GAN – tas, kuram pietiek jēgas, vēlmes un varēšanas šādu iedomātu “pretinieku / ienaidnieku” padarīt par savu sabiedroto.” 😉

  =======

  Mediju ziņa (2014. gads): “Kā zināms, pēcpadomju Latvijā sabiedrības uzticēšanās žurnālistiem ir drūma problēma. Laiku pa laikam medijos parādās publikācijas par mūsu atsevišķu žurnālistu negodīgo rīcību gan informācijas iegūšanas laikā, gan informācijas tendenciozajā izmantošanā. Mūsu žurnālistikai nav laba morālā slava. Slikti ir tas, ka mūsu žurnālistikā nav konstatējams profesionālais korporatīvisms, aizsargājot savas profesionāli korporatīvās intereses un tajā skaitā savā kontingentā veicot paškritisku vietējās žurnālistikas analīzi, kā arī vajadzības gadījumā nosodot profesionālo normu pārkāpējus. Bet tagad (…) no tā būtiski cieš ne tikai mūsu žurnālistikas ja tā gaužām necilais profesionālais “mundieris”, bet arī visas valsts reputācija.” … ( cit.vied.aut. – zinātnieks un publicists Arturs Priedītis, publikācija “Vai nelietis var būt parlamenta priekšsēdētājs?” )
  ——-
  .
  “Muļķu Zemē – TĀ vi’š i’!…”
  ( …[p]ar MZ SILES “valsts” angažētajiem ‘masmēdekļiem’ )
  ( ‘tekošā momenta aktualizējums’ – iz “O.M.© arChīva” )
  .
  “Caur to ar’ esam slaveni, ka…”
  Šīs “valsts” ‘masu mēdekļi’,
  Pirms “glupo pūli” NOZOMBĒ ~
  Šos pašCENZŪRA izkastrē:
  .
  Ja Saimnieks pauž, ka “melns ir balts” ~
  Top “žurnālistiem” ‘feiss’ tik “salds”,
  Ka pašiem “dūša apšķiebjas” ~
  Dēļ ANGAŽĒTAS …(mel)šanas:
  .
  “Šai Muļķu Zemes “valstī” VISS,
  Ir tā, kā Saimnieks CENZĒJIS ~
  Ja “melns ir balts”, tad – tā vi’š i’,
  Mums ‘nespīd’ citi “viedokļi”!
  .
  Ja Saimnieks pavēl “nospārdīt” ~
  Pa “masmēdekļiem” iz..(gānīt),
  Jebko, kas “nelojāls” vai “svešs”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – paknaps “kešs”)!
  .
  Ja Saimnieks rukšķ (pēc Orvela),
  Ka “četras kājas” = “vērtība”,
  Bet “divas kājas” = “nerullē”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – kretinē)!
  .
  Ja Saimnieks kviec, ka “Krievi nāk!!!”
  Un gvelž, ka “MZ “valstij” VĀKS,
  Bez rietum-OKUPANTIEM ‘briest’!!!”
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – totāls “sviests”)!
  .
  Ja Sainieks ķērc: “Wooow – “hibrīdkarš”,
  JAU grauj šo “valsti”, gadiem garš!!!”
  Kā maitas putns, ap …(‘jūdzies’),
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “bauri” smies)!
  .
  Ja Saimnieks “prezentē”, ka šis,
  Ir “balts un pūkains” kustonis,
  Ne trekni rijošs SILES lops,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “profīts” skops)!
  .
  Ja Saimnieks uzdod samelot,
  Un “masmēdekļos” publiskot,
  Par SILES ‘rebēm’ “leģendas”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – BLEFS ir tas)!
  .
  Ja Saimnieks glaimus pieprasa,
  Iekš ANGAŽĒTA “mēdekļa” ~
  ‘Pūš’ “žurnālists”, lai “pūlis” dzird:
  “Yesss – tā vi’š i’!…” (kaut – šķērmi smird)…”

  Ja ZOMBĒTĀJS šķiet “goda vīrs”,
  Kam medijs der kā “mušpapīrs”,
  Pie kura ‘salīp’ VIENTIEŠI,
  Tad – MUĻĶU Zemē tā ‘vi’š i’!
  .
  Bet – tie, kas “nelien” (…) Saimniekiem,
  Tiek “CENZĒTI” no “mēdekļiem”:
  “Kam riebjas VERGOT “lojāli” ~
  Lai lasās… (dillēs), TĀ vi’š i’!…”

  ========

  Oriģinālversijas = “O.M.© blogā”:
  [ CENZĒTS ]
  u.c.

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, “proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmolibersatu” rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu “biogaļas izstrādājumu”, demonstratīvi kriminālrecidīva “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMĀ parazitējošu “(ekskre)mentu”, “prok(tologu)”, “(bez)godību” u.c. taml. šinderu, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans(et)inbox. lv .

 2. CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze Atbildēt

  kas arī bija jāpierāda.

 3. Kas tos murgus sarakstijis?

Draugiem Facebook Twitter Google+