×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Rudīte, Everts
Trešdiena, 22. augusts, 2018
15. janvāris, 2018
Drukāt

Ar ko Suņa gads būs veiksmīgāks nekā Gaiļa gads? Horoskops visām zodiaka zīmēm (3)

7. Jaunava

7no13
Gata Šļūkas zīmējumsGata Šļūkas zīmējums
Gata Šļūkas zīmējums

Jaunavas ir akurātas un piesardzīgas būtnes, un Gaiļa gadā tās spēja sasniegt labus rezultātus tieši pateicoties šīm īpašībām. Nav apstrīdami, Merkura aizbilstamās arī rikšojošu zirgu var apturēt, tiesa pirms tam viņas noteikti nospraudīs precīzu pārvietošanās shēmu un izveidos darbības plānu. Suņa gadā Jaunavām būs kur izvērsties – 2018.gada 16.februārī Zemes suns pasniegs tev savu dzelteno ķepu kā sveiciena zīmi un priecīgi ievaukšķēsies.

Veiksme sāks tuvināties Jaunavām jau februāra beigās, bet pavasarī no tās noteikti neizvairīties, jo Dzeltenais zemes suns ir sajūsmā par savas stihijas pārstāvjiem – viņš sagādās tev daudz laimes un veiksmi. Biznesa sfērā Jaunavām atvērsies visas durvis – tava skrupulozitāte atnesīs panākumus un lietišķie partneri varēs uz tevi paļauties – Jaunavu skatienam nepaslīdēs garām neviens burtiņš, un jebkurā līgumā tu uzreiz ieraudzīsi trūkumus.

Ja martā un aprīlī Jaunavas baudīs panākumus profesionālajā sfērā, tad maijā nāksies atcerēties par personisko dzīvi. Suns vienmēr tur purnu uz augšu, bet asti – kā pistoli – turies viņam blakus un viss būs lieliski. Merkura aizbilstamie beidzot pārstās strīdēties ar radiniekiem un iemācīsies vienoties – mājinieki būs gatavi stundām klausīties tevī. Iemīļotais vispār būs apmierināts pār mēru – kuram gan nepatīk bezgalīgs medus mēnesis?

Brīvās Jaunavas “iešūposies” līdz pavasara beigām, bet vasarā tevi gaida Kupidona, Amora un pašas Mīlestības dievietes aizgādnība. Kad starp daudzajiem pielūdzējiem izvēlēsies īsto, dodies uz dzimtsarakstu nodaļu – visiem pāriem, kas salaulāsies 2018.gadā, izveidosies stipra kopdzīve. Turklāt astrologi vienā balsī apgalvo, ka bērni, kas dzimuši Dzeltenā zemes suņa gadā, būs apbrīnojami (gada saimnieks dāvās viņiem ģenialitāti, skaistumu un stipru veselību).

Protams, vasaras mēnešos ir jāatceras par atpūtu – Jaunavas var izvēlēties jebkuru mēnesi, bet zvaigznes iesaka doties uz kūrortu augustā. Kāpēc gan ne? Bizness plaukst, naudiņa nāk, kamdēļ gan neatslābināties un nepasēdēt neapdzīvotā salā jautru pērtiķu kompānijā, kas svaidās ar kokosriekstiem?

Rudenī Jaunavām nāksies saņemties un koncentrēties – atceries skolas gadus un uzvedies tā, it kā būtu nopietns pirmklasnieks. Suns ar prieku piespēlēs tev vēl vairākus svarīgus darījumus, un šeit galvenais ir sekot lietišķo partneru noskaņojumam. Ar konkurentiem problēmu nebūs – visi sāncenši sabēguši pa stūriem un sēdēs tur līdz nākamajai ziemai.

Līdz decembrim visās dzīves sfērās Jaunavām būs stabilitāte. Bet gada beigās Suns atnesīs kāroto sainīti – apbalvojums par darbu patīkami pārsteigs Jaunavas. Solīds konts bankā – tas, protams, ir lieliski, taču noderīgi parūpēties par to, lai naudiņa strādātu, nevis stāvētu vienkārši tāpat. Dabas dotais ķēriens un apķērība palīdzēs Jaunavām atrisināt finanšu jautājumus, un tu labi tiksi galā ar bagātnieka lomu. Turklāt ar laimīga bagātnieka lomu, jo arī mīlestībā būs pilnīga idille. (Suns zina, kā izpatikt kaprīzajiem Merkura aizbilstamajiem).

Galvenais zvaigžņu padoms Jaunavām: centies tikt vaļā no paškritikas, jo tu esi gandrīz ideāls (atstāj sev vismaz vienu maziņu trūkumu).

 1. Kāds būs 2018.gads zodiaka zīmēm
 2. Auns
 3. Vērsis
 4. Dvīņi
 5. Vēzis
 6. Lauva
 7. Jaunava
 8. Svari
 9. Skorpions
 10. Strēlnieks
 11. Mežāzis
 12. Ūdensvīrs
 13. Zivis

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

 1. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt

  ;)))))))))

  “Kas arī bija jāpierāda”, kā ir sacīts. Tātad – šajā pašreizējā MUĻĶU zemes SILES “de(R)mokrātiskās valsts” parodijā “eurolatv(ĀN)ijā” un tās pa lēto angažētajos “lojālpatrEJotiskajos” masmēdekļos klaji PRETLIKUMĪGA un nožēlojami prasta C_E_N_Z_Ū_R_A rullē, vēl joprojām?!? ;)))

  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  Ir sacīts: “Pretinieks (galvenokārt – tikai šķietamais jeb tendenciozi iedomātais “pretinieks”), kurš atklāj mūsu kļūdas, ir pat nesalīdzināmi vērtīgāks nekā šķietamais “draugs”, kurš vēlas tās noslēpt.”

  Un, arī: “Gudrs ir NEVIS tas, kas pa glupo “kaujas uz dzīvību un nāvi” ar stipr(āk)u pretinieku (vai pat iedomātu “ienaidnieku”), BET GAN – tas, kuram pietiek jēgas, vēlmes un varēšanas šādu iedomātu “pretinieku / ienaidnieku” padarīt par savu sabiedroto.” 😉

  =======

  Mediju ziņa (2014. gads): “Kā zināms, pēcpadomju Latvijā sabiedrības uzticēšanās žurnālistiem ir drūma problēma. Laiku pa laikam medijos parādās publikācijas par mūsu atsevišķu žurnālistu negodīgo rīcību gan informācijas iegūšanas laikā, gan informācijas tendenciozajā izmantošanā. Mūsu žurnālistikai nav laba morālā slava. Slikti ir tas, ka mūsu žurnālistikā nav konstatējams profesionālais korporatīvisms, aizsargājot savas profesionāli korporatīvās intereses un tajā skaitā savā kontingentā veicot paškritisku vietējās žurnālistikas analīzi, kā arī vajadzības gadījumā nosodot profesionālo normu pārkāpējus. Bet tagad (…) no tā būtiski cieš ne tikai mūsu žurnālistikas ja tā gaužām necilais profesionālais “mundieris”, bet arī visas valsts reputācija.” … ( cit.vied.aut. – zinātnieks un publicists Arturs Priedītis, publikācija “Vai nelietis var būt parlamenta priekšsēdētājs?” )
  ——-
  .
  “Muļķu Zemē – TĀ vi’š i’!…”
  ( …[p]ar MZ SILES “valsts” angažētajiem ‘masmēdekļiem’ )
  ( ‘tekošā momenta aktualizējums’ – iz “O.M.© arChīva” )
  .
  “Caur to ar’ esam slaveni, ka…”
  Šīs “valsts” ‘masu mēdekļi’,
  Pirms “glupo pūli” NOZOMBĒ ~
  Šos pašCENZŪRA izkastrē:
  .
  Ja Saimnieks pauž, ka “melns ir balts” ~
  Top “žurnālistiem” ‘feiss’ tik “salds”,
  Ka pašiem “dūša apšķiebjas” ~
  Dēļ ANGAŽĒTAS …(mel)šanas:
  .
  “Šai Muļķu Zemes “valstī” VISS,
  Ir tā, kā Saimnieks CENZĒJIS ~
  Ja “melns ir balts”, tad – tā vi’š i’,
  Mums ‘nespīd’ citi “viedokļi”!
  .
  Ja Saimnieks pavēl “nospārdīt” ~
  Pa “masmēdekļiem” iz..(gānīt),
  Jebko, kas “nelojāls” vai “svešs”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – paknaps “kešs”)!
  .
  Ja Saimnieks rukšķ (pēc Orvela),
  Ka “četras kājas” = “vērtība”,
  Bet “divas kājas” = “nerullē”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – kretinē)!
  .
  Ja Saimnieks kviec, ka “Krievi nāk!!!”
  Un gvelž, ka “MZ “valstij” VĀKS,
  Bez rietum-OKUPANTIEM ‘briest’!!!”
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – totāls “sviests”)!
  .
  Ja Sainieks ķērc: “Wooow – “hibrīdkarš”,
  JAU grauj šo “valsti”, gadiem garš!!!”
  Kā maitas putns, ap …(‘jūdzies’),
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “bauri” smies)!
  .
  Ja Saimnieks “prezentē”, ka šis,
  Ir “balts un pūkains” kustonis,
  Ne trekni rijošs SILES lops,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “profīts” skops)!
  .
  Ja Saimnieks uzdod samelot,
  Un “masmēdekļos” publiskot,
  Par SILES ‘rebēm’ “leģendas”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – BLEFS ir tas)!
  .
  Ja Saimnieks glaimus pieprasa,
  Iekš ANGAŽĒTA “mēdekļa” ~
  ‘Pūš’ “žurnālists”, lai “pūlis” dzird:
  “Yesss – tā vi’š i’!…” (kaut – šķērmi smird)…”

  Ja ZOMBĒTĀJS šķiet “goda vīrs”,
  Kam medijs der kā “mušpapīrs”,
  Pie kura ‘salīp’ VIENTIEŠI,
  Tad – MUĻĶU Zemē tā ‘vi’š i’!
  .
  Bet – tie, kas “nelien” (…) Saimniekiem,
  Tiek “CENZĒTI” no “mēdekļiem”:
  “Kam riebjas VERGOT “lojāli” ~
  Lai lasās… (dillēs), TĀ vi’š i’!…”

  ========

  Oriģinālversijas = “O.M.© blogā”:
  [ CENZĒTS ]
  u.c.

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, “proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmolibersatu” rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu “biogaļas izstrādājumu”, demonstratīvi kriminālrecidīva “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMĀ parazitējošu “(ekskre)mentu”, “prok(tologu)”, “(bez)godību” u.c. taml. šinderu, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans(et)inbox. lv .

 2. CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze Atbildēt

  kas arī bija jāpierāda.

 3. Kas tos murgus sarakstijis?

Draugiem Facebook Twitter Google+