×
Mobilā versija
Brīdinājums +19°C
Melānija, Imanta
Sestdiena, 18. augusts, 2018
15. janvāris, 2018
Drukāt

Ar ko Suņa gads būs veiksmīgāks nekā Gaiļa gads? Horoskops visām zodiaka zīmēm (3)

8. Svari

8no13
Gata Šļūkas karikatūraGata Šļūkas karikatūra
Gata Šļūkas karikatūra

Gaiļa gadā Svari nezināja rūpju, jo labvēlīgais 2017.gada saimnieks gan graudiņu knābī atnesa, gan pēli piepildīja ar savām pūkainajām spalviņām. Bet naktī uz 2018.gada 16.februāri Svari sāks bažīties – kā valdīs gada saimnieks Dzeltenais suns? Iemeslu satraukumam nav, tikai Gailis uz atvadām iedziedāsies 12 reižu, un tronī kāps Zemes suns, pavēstot pasaulei par savu atnākšanu ar mīlīgu rējienu.

Pirmkārt, Suņa labvēlību Svari izjutīs finanšu sfērā – Veneras mīluļi domāja, ka tik skaisti un brīnišķīgi kā pagājušajā gadā vairs nebūs. Viņi kļūdījās – jau martā tevi pārsteigs naudas “lietusgāze” un tu pārdzīvosi tikai par to, ka nepaķēri lielu somu banknotēm. Darījumi, kontrakti, sarunas un daudz izdevīgu priekšlikumu.

No tā galva sareibtu jebkurai zodiaka zīmei, bet jūtīgie Svari vispār aizmirsīs par visu uz pasaules. Tomēr to darīt nevajag, pavasara vidū Suns Veneras mīluļiem dāvās veselu vezumu mīlas piedzīvojumu.

Komunicēt ar Kupidonu Svari var kaut vai visu gadu, bet izvēli izdarīt tik un tā vajadzēs. Tas attiecas uz brīvajiem Svariem – pielūdzēji zina par tevi visu un, protams, viņi ir lasījuši šo horoskopu. Ģimenes, kas izveidosies Suņa gadā, būs stipras un draudzīgas, kas nav pārsteidzoši, jo Dzeltenais suns ir uzticams un uzticīgs, turklāt dievina tradīcijas.

Savukārt ģimenes Svariem Zemes suns ir sagatavojis cita plāna pārsteigumus – iepērciet būvmateriālus bērnistabai – stārķi netaisās mainīt maršrutu, un daudzus no jums gaida pārsteigumi. Ja Svari pagaidām nedomā par mantiniekiem vai pa tavu māju skraida mazbērni, novirzi savu enerģiju uz attiecību uzlabošanu ar mājiniekiem.

Pavasaris un vasara aizritēs patīkamās ģimenes rūpēs, bet septembrī nāksies padomāt par biznesu – aktivizēsies viltīgie konkurenti. Taču Svarus tas nesamulsinās – sakaru pietiek, un jebkurš konkurents izbrīnā iesauksies, kad noskaidros, kādi svarīgi un solīdi cilvēki ir šīs zodiaka zīmes aizgādņi (un ne tikai cilvēki, jo pats Suns stāv tavas labklājības sardzē).

Atvaļinājums būs jāatliek līdz ziemai – visu oktobri un novembri Svari strādās kā bitītes. Te birojs jāizpērk, te remonts jaunajā ēkā jāveic vai jārīko bankets visiem lietišķajiem partneriem – nav ne domas par kūrortiem. “Naudas lietus” beigsies, bet necel paniku – tevi gaida jaunas izpriecas: uzticamu banku meklēšana savam kapitālam.

Kad iestāsies 2018.gada decembris, Svari dzīvos no procentiem – daļu līdzekļu vari iztērēt ģimenes vajadzībām, ieskaitot jaunu garderobi sev un iemīļotajam, bet par pārējo naudu izklaidējies kaut kur jūras piekrastē. Aizbrauc uz Bali – smaidīgie aborigēni uzreiz uzlabos tavu noskaņojumu, bet naudas Svariem pietiks gan suvenīriem, gan dažādām skaistumkopšanas procedūrām.

2018.gada nogalē vairāki Svari sasniegs satriecošus rezultātus – jaunajā būdā Nacionālās bibliotēkas lielumā skraida mantinieki, virtuvē rosās personiskā virēja, bet paši Veneras mīluļi sēž kabinetā un domā: ko vēl palūgt labsirdīgajam un dāsnajam Dzeltenajam sunim?

 1. Kāds būs 2018.gads zodiaka zīmēm
 2. Auns
 3. Vērsis
 4. Dvīņi
 5. Vēzis
 6. Lauva
 7. Jaunava
 8. Svari
 9. Skorpions
 10. Strēlnieks
 11. Mežāzis
 12. Ūdensvīrs
 13. Zivis

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

 1. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt

  ;)))))))))

  “Kas arī bija jāpierāda”, kā ir sacīts. Tātad – šajā pašreizējā MUĻĶU zemes SILES “de(R)mokrātiskās valsts” parodijā “eurolatv(ĀN)ijā” un tās pa lēto angažētajos “lojālpatrEJotiskajos” masmēdekļos klaji PRETLIKUMĪGA un nožēlojami prasta C_E_N_Z_Ū_R_A rullē, vēl joprojām?!? ;)))

  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  Ir sacīts: “Pretinieks (galvenokārt – tikai šķietamais jeb tendenciozi iedomātais “pretinieks”), kurš atklāj mūsu kļūdas, ir pat nesalīdzināmi vērtīgāks nekā šķietamais “draugs”, kurš vēlas tās noslēpt.”

  Un, arī: “Gudrs ir NEVIS tas, kas pa glupo “kaujas uz dzīvību un nāvi” ar stipr(āk)u pretinieku (vai pat iedomātu “ienaidnieku”), BET GAN – tas, kuram pietiek jēgas, vēlmes un varēšanas šādu iedomātu “pretinieku / ienaidnieku” padarīt par savu sabiedroto.” 😉

  =======

  Mediju ziņa (2014. gads): “Kā zināms, pēcpadomju Latvijā sabiedrības uzticēšanās žurnālistiem ir drūma problēma. Laiku pa laikam medijos parādās publikācijas par mūsu atsevišķu žurnālistu negodīgo rīcību gan informācijas iegūšanas laikā, gan informācijas tendenciozajā izmantošanā. Mūsu žurnālistikai nav laba morālā slava. Slikti ir tas, ka mūsu žurnālistikā nav konstatējams profesionālais korporatīvisms, aizsargājot savas profesionāli korporatīvās intereses un tajā skaitā savā kontingentā veicot paškritisku vietējās žurnālistikas analīzi, kā arī vajadzības gadījumā nosodot profesionālo normu pārkāpējus. Bet tagad (…) no tā būtiski cieš ne tikai mūsu žurnālistikas ja tā gaužām necilais profesionālais “mundieris”, bet arī visas valsts reputācija.” … ( cit.vied.aut. – zinātnieks un publicists Arturs Priedītis, publikācija “Vai nelietis var būt parlamenta priekšsēdētājs?” )
  ——-
  .
  “Muļķu Zemē – TĀ vi’š i’!…”
  ( …[p]ar MZ SILES “valsts” angažētajiem ‘masmēdekļiem’ )
  ( ‘tekošā momenta aktualizējums’ – iz “O.M.© arChīva” )
  .
  “Caur to ar’ esam slaveni, ka…”
  Šīs “valsts” ‘masu mēdekļi’,
  Pirms “glupo pūli” NOZOMBĒ ~
  Šos pašCENZŪRA izkastrē:
  .
  Ja Saimnieks pauž, ka “melns ir balts” ~
  Top “žurnālistiem” ‘feiss’ tik “salds”,
  Ka pašiem “dūša apšķiebjas” ~
  Dēļ ANGAŽĒTAS …(mel)šanas:
  .
  “Šai Muļķu Zemes “valstī” VISS,
  Ir tā, kā Saimnieks CENZĒJIS ~
  Ja “melns ir balts”, tad – tā vi’š i’,
  Mums ‘nespīd’ citi “viedokļi”!
  .
  Ja Saimnieks pavēl “nospārdīt” ~
  Pa “masmēdekļiem” iz..(gānīt),
  Jebko, kas “nelojāls” vai “svešs”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – paknaps “kešs”)!
  .
  Ja Saimnieks rukšķ (pēc Orvela),
  Ka “četras kājas” = “vērtība”,
  Bet “divas kājas” = “nerullē”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – kretinē)!
  .
  Ja Saimnieks kviec, ka “Krievi nāk!!!”
  Un gvelž, ka “MZ “valstij” VĀKS,
  Bez rietum-OKUPANTIEM ‘briest’!!!”
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – totāls “sviests”)!
  .
  Ja Sainieks ķērc: “Wooow – “hibrīdkarš”,
  JAU grauj šo “valsti”, gadiem garš!!!”
  Kā maitas putns, ap …(‘jūdzies’),
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “bauri” smies)!
  .
  Ja Saimnieks “prezentē”, ka šis,
  Ir “balts un pūkains” kustonis,
  Ne trekni rijošs SILES lops,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “profīts” skops)!
  .
  Ja Saimnieks uzdod samelot,
  Un “masmēdekļos” publiskot,
  Par SILES ‘rebēm’ “leģendas”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – BLEFS ir tas)!
  .
  Ja Saimnieks glaimus pieprasa,
  Iekš ANGAŽĒTA “mēdekļa” ~
  ‘Pūš’ “žurnālists”, lai “pūlis” dzird:
  “Yesss – tā vi’š i’!…” (kaut – šķērmi smird)…”

  Ja ZOMBĒTĀJS šķiet “goda vīrs”,
  Kam medijs der kā “mušpapīrs”,
  Pie kura ‘salīp’ VIENTIEŠI,
  Tad – MUĻĶU Zemē tā ‘vi’š i’!
  .
  Bet – tie, kas “nelien” (…) Saimniekiem,
  Tiek “CENZĒTI” no “mēdekļiem”:
  “Kam riebjas VERGOT “lojāli” ~
  Lai lasās… (dillēs), TĀ vi’š i’!…”

  ========

  Oriģinālversijas = “O.M.© blogā”:
  [ CENZĒTS ]
  u.c.

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, “proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmolibersatu” rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu “biogaļas izstrādājumu”, demonstratīvi kriminālrecidīva “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMĀ parazitējošu “(ekskre)mentu”, “prok(tologu)”, “(bez)godību” u.c. taml. šinderu, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans(et)inbox. lv .

 2. CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze Atbildēt

  kas arī bija jāpierāda.

 3. Kas tos murgus sarakstijis?

Draugiem Facebook Twitter Google+