Mobilā versija
+7.6°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Trešdiena, 26. aprīlis, 2017
28. septembris, 2016
Drukāt

Ar koncertu Getsbija laika noskaņās Rīgā atgriezīsies “Postmodern Jukebox”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Jaunās koncerttūres ietvaros nākamā gada 4. martā koncertzālē “Palladium” uzstāsies pianista Skota Bredlija dibinātā mūziķu apvienība “Postmodern Jukebox”. Mūsdienu populārās dziesmas atzītu un talantīgu mūziķu izpildījumā tiks transformētas vintāža skanējumā, padarot uzstāšanos par neaizmirstamu vakaru Lielā Getsbija labākajās tradīcijās.

Eiropas turneja tiek izziņota sekojot 75 izpārdotiem koncertiem Eiropas lielpilsētās, 16 šoviem Austrālijā un Jaunzēlandē, kā arī 45 koncertiem Ziemeļamerikā. “Postmodern Jukebox” panākumi pēdējos gados ir mērojami arī ar milzīgu popularitāti internetā – vairāk nekā 500 miljoniem skatījumiem “YouTube”.

“Postmodern Jukebox”, kuru apvienībā šobrīd ir 70 mūziķi, kļuva par starptautisku sensāciju ievietojot “YouTube” radītās mūsdienu hitu transformācijas agrāko laiku noskaņās. Starp tām ir 50. gadu stilā arandžētā Mailijas Sairusas “We Can’t Stop”, kuras kopējais skatījumu skaits “YouTube” kanālā pārsniedz 19,5 miljons reižu. Vairākkārtējā “Grammy” balvas ieguvēja, māksliniece Lorde, atzinīgi novērtēja “Postmodern Jukebox” pārveidoto singlu “Royals” jaunā skanējumā, un tagad tas jau skatīts vairāk nekā 15,9 miljons reižu. Pavisam nesen apvienība prezentēja arī Elles Kingas dziesmu “Ex’s & Oh’s” pārveidotu 30. gadu džeza stilā. Pagājušogad Skots Bredlijs izveidoja “Radiohead” hita “Creep” aranžiju jaunā skanējumā, tas sasniedzis jau 19,5 miljonus skatījumu un “People” žurnāls to ierindojis deviņu labāko video kaverversiju vidū 2015. gadā.

Žurnāls “Entertainment Weekly” raksta: “Apvienība “Postmodern Jukebox” ir izcili meistari pazīstamu melodiju transformēšanā retro stilā. Tās momentā kļūst par jauniem hitiem un viņu radītie videoklipi – par interneta sensācijām!” Tikmēr “Yahoo! Music” papildina: “Ir neiespējami “YouTube” kanālā neievērot šīs izcilās dziesmu versijas un fenomenu vārdā “Postmodern Jukebox”!”

Pēc skatītāju silti uzņemtās uzstāšanās Rīgā šogad, “Postmodern Jukebox” atgriezīsies Latvijā nākamgad pavasarī ar jaunu priekšnesumu. “Iedomājaties 20. gadu bohēmu Lielā Getsbija stilā, pēc kuras ceļojums tālāk ved pie Frenka Sinatras 40. gadu elegantajās noskaņās. Un tā līdz pat mūsdienu hitiem, kuri skanēs pilnīgi savādāk! “Postmodern Jukebox” šovs ir vienīgā vieta, kur šo visu piedzīvot vienā vakarā,” sola Skots Bredlijs.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+