×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.9°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
29. maijs, 2013
Drukāt

Ar labāko Latvijas hokejistu spēli atzīmes “Ozo” halles 5 gadu jubileju

LETALETA

Par godu “Ozo” halles Ozolniekos piecu gadu jubilejai 31. maijā notiks draudzības spēle, kurā Sanda Ozoliņa komanda sacentīsies par Miķeļa Rēdliha komandu, informē organizatori.

Spēles sākums 19.30.

Halle dzimšanas dienas atzīmēšana ar Latvijas labāko hokejistus draudzības spēli nu jau neformāli kļuvusi par  sezonas noslēguma rituālu.

Tradicionālais Latvijas hokeja leģendu mačs ir galvenais jubilejas pasākums. Ozolniekos dzīvojošais Miķelis Rēdlihs savā komandā ir pieaicinājis arī Lauri Dārziņu, Andri Džeriņu, Kristapu Sotnieku, Krišjāni Rēdlihu, Mārtiņu Cipuli un citus Latvijas izlases spēlētājus. Savukārt Ozo komandas kapteinis būs Sandis Ozoliņš, kura vārdā nosaukta hokeja halle. Ozo komandā spēlēs Gints Meija, Arturs Kulda, kā arī “Dinamo” treneris Artis Ābols un arī halles īpašnieks Dainis Liepiņš. 

Skatītājiem būs iespēja piedalīties dažādos konkursos, izslidoties DJ mūzikas pavadībā, baudīt koncertu un izklaides pasākumus. Svētku programmā būs masu slidošana, turklāt slidotājus uzmundrinās DJ Ufo. Vakarā ieplānota svētku ballīte kopā ar grupu “Dzelzs vilks. 

Jubilejas svētku programmā būs ne tikai jau minētais Latvijas hokeja leģendu mačs, kas sāksies 19:30, bet arī draudzības spēle Ozolnieki -– Cēsis, kas sāksies jau 16:00. Uzreiz pēc šīs draudzības spēles, 17:15 ieplānota arī EHL Zvaigžņu spēle. 

Līdzīgi kā pirms gada, pasākums tomēr nav bezmaksas. Biļete maksās Ls 1,50, šajā cena iekļauti visi minētie pasākumi, bet pirmskolas vecuma bērniem ieeja brīva. 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+