×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Trešdiena, 23. maijs, 2018
7. janvāris, 2016
Drukāt

Ar Laimas Sirds Siltuma namiņa starpniecību apdāvināti vairāk nekā tūkstoš bērni (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Bērnu apdvināšanā iesaistījās arī Valsts prezidenta kundze Iveta Vējone.

Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Onkoloģijas nodaļas mazajiem pacientiem 6. janvārī tika nogādātas pēdējās Laimas Sirds Siltuma namiņā sarūpētās dāvanas, LA.lv uzzināja uzņēmumā “Orkla Confectionery & Snacks Latvija”.

Uzņēmuma sabiedrisko attiecību speciāliste Inese Blaune stāsta, ka šogad Laimas Sirds Siltuma namiņš guvis īpašu sabiedrības atsaucību, rekordīsā laikā sagādājot vairāk nekā tūkstoš dāvanu un piepildot gan Latvijas maznodrošināto daudzbērnu ģimeņu bērnu, gan Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Onkoloģijas nodaļas pacientu sapņus.

“Visjaukākie svētki ir mājās pie eglītes, taču dažkārt bērniem gada sirsnīgākais laiks jāvada slimnīcā, jo saslimšana ir ļoti nopietna un nepieciešama liela pacietība un spēks ceļā uz atlabšanu. Tāpēc sakām lielu paldies tiem cilvēkiem, kas Ziemassvētkos gādāja dāvanas ne tikai saviem tuvajiem, bet arī mūsu pacientiem, sev pilnīgi nepazīstamiem bērniem, tā padarot Ziemassvētku brīnumu pavisam īstu un iespējamu,” saka Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas valdes priekšsēdētāja Anda Čakša.

“Šogad Laimas Sirds Siltuma namiņu apmeklēja vairāk nekā tūkstoš cilvēku, kuri ikviens ar labām domām un darbiem palīdzēja radīt priecīgus svētkus bērniem visā Latvijā, kuru ģimenēm šajos svētkos nebija iespējas sarūpēt tik ļoti lolotās svētku dāvanas. Pateicoties visiem, kas iesaistījās, mums izdevās izdarīt daudz vairāk nekā plānots,” norāda zīmola “Laima” vadītāja Maija Brūkle.

Kā jau ziņots, rādot piemēru un iedvesmojot citus svētkos palīdzēt tiem, kam tas ir visvairāk nepieciešams, namiņu apmeklēja un dāvanas sarūpēja tādas iedvesmojošas personības kā Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa kundze Iveta Vējone, Kaspars Gorkšs, Signe Meirāne, Armands Simsons, Anna Rozīte un Linda Leen.

Laimas Sirds Siltuma namiņš pie Laimas pulksteņa šogad darbojās jau ceturto gadu. Tā darbības mērķis bija sarūpēt gaišus, sirsnīgus un priecīgus Ziemassvētkus arī tām ģimenēm, kuras pašas to nevar atļauties.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Beidzot mums Latvijā ir pirmā lēdija!

Draugiem Facebook Twitter Google+