×
Mobilā versija
Brīdinājums +7°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
11. maijs, 2015
Drukāt

Ar Līkā tilta regati Ogrē atklās tūrisma sezonu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Šo sestdien, 16.maijā, plkst. 13 Ogrē ar Līkā tilta regati tiks atklāta tūrisma sezona, informē Ogres novada pašvaldībā.

Regatē katrā komandā nepieciešami trīs cilvēki, kuri būs gatavi doties bezbailīgā braucienā. Divi no viņiem būs airētāji, no kuru veiklības un prasmes būs atkarīga komandas nokļūšana galamērķī. Trešais komandas biedrs – karoga turētājs, paredzēts kā īpašs komandas iedvesmotājs un uzmundrinātājs.

Dalība pasākumā ir bez maksas. Ar sacensībām nepieciešamo inventāru nodrošinās pasākuma organizatori – Ogres novada Tūrisma informācijas centrs, kas aicina dalībniekus padomāt arī par tērpiem un aktīviem līdzjutējiem, jo pašus aktīvākos sagaida pārsteigumi.

Dalībnieki aicināti pieteikties līdz piektdienai, 15.maijam, plkst. 17. Līkā tilta regates nolikumu un pieteikuma formu var saņemt, sūtot pieprasījumu uz “info@latvijascentrs.lv” vai klātienē Ogres novada Tūrisma informācijas centrā Ogrē, Brīvības ielā 12a.

Pašvaldībā atzīmē, ka pasākuma mērķis ir popularizēt aktīvu dzīvesveidu, kā arī sportiskās un atraktīvās aktivitātēs iesaistīt Ogres un citu pilsētu iedzīvotājus. Tāpat kā iepriekš, arī šogad pasākums norisināsies pie arkveida gājēju tilta, tautā saukta par Līko tiltu.

Galveno balvu balvu – ceļojumu ar prāmi no Rīgas līdz Stokholmai un atpakaļ – nodrošina “Tallink”.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+