Mobilā versija
-2.1°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
19. augusts, 2014
Drukāt

Ar līksmām dziesmām un dejām svinēs Valmieras pagasta 120 gadu jubileju

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Ar līksmām dziesmām un dejām Valmiermuižas pils parkā, piektdien, 29. augustā, tiks svinēta Valmieras pagasta 120 gadu jubileja, informē Burtnieku novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Zane Ābelīte-Medne.

Viņa stāsta, ka svētkus ar savu klātbūtni pagodinās arī vācu baronese Magdalēna Elizabete fon Hallarte, kura ne tikai Valmiermuižā saimniekojusi, bet arī dibinājusi Latvijā hernhūtiešu kustību un iedrošinājusi latviešu bērnu izglītošanos.

Plkst. 16:30 svētki iesāksies ar pēcpusdienas mūziku. Par to gādās Mārtiņš Roziņš ar draugiem, senioru ansambļi “Dziesmotā senatne” un “Mežābele” un Larisas Stivriņas pūtēju kvintets.

Plkst. 18 paredzēts uzvedums “Ielūdz baronese Hallarte”. Uzveduma viesi būs Valmieras pagasta jauniešu deju kolektīvs “Sadancis”, vidējās paaudzes deju kolektīvs “Solis”, senioru vokālais ansamblis “Dziesmotā senatne”, mūsdienu deju grupa “Nezāles” no Matīšiem, dziedātāja Kristīne Šomase, saksofonists Edijs Everss un akordeonists Kaspars Gulbis. Savukārt no plkst. 21 sāsies balle kopā ar grupu “Bellacord”.

Ieeja Valmieras pagasta svētkos ir bez maksas.

Pievienot komentāru

Sieva ziņo par vīra pazušanu: Rolands devās peļņā uz Vāciju (10)42 gadus vecais Rolands Rumba 10. janvārī pēdējo reizi sazinājās ar sievu, un kopš tā laika par viņu nav nekādu ziņu, liecina
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+