Mobilā versija
+1.9°C
Haralds, Almants
Ceturtdiena, 23. februāris, 2017
19. augusts, 2014
Drukāt

Ar līksmām dziesmām un dejām svinēs Valmieras pagasta 120 gadu jubileju

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Ar līksmām dziesmām un dejām Valmiermuižas pils parkā, piektdien, 29. augustā, tiks svinēta Valmieras pagasta 120 gadu jubileja, informē Burtnieku novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Zane Ābelīte-Medne.

Viņa stāsta, ka svētkus ar savu klātbūtni pagodinās arī vācu baronese Magdalēna Elizabete fon Hallarte, kura ne tikai Valmiermuižā saimniekojusi, bet arī dibinājusi Latvijā hernhūtiešu kustību un iedrošinājusi latviešu bērnu izglītošanos.

Plkst. 16:30 svētki iesāksies ar pēcpusdienas mūziku. Par to gādās Mārtiņš Roziņš ar draugiem, senioru ansambļi “Dziesmotā senatne” un “Mežābele” un Larisas Stivriņas pūtēju kvintets.

Plkst. 18 paredzēts uzvedums “Ielūdz baronese Hallarte”. Uzveduma viesi būs Valmieras pagasta jauniešu deju kolektīvs “Sadancis”, vidējās paaudzes deju kolektīvs “Solis”, senioru vokālais ansamblis “Dziesmotā senatne”, mūsdienu deju grupa “Nezāles” no Matīšiem, dziedātāja Kristīne Šomase, saksofonists Edijs Everss un akordeonists Kaspars Gulbis. Savukārt no plkst. 21 sāsies balle kopā ar grupu “Bellacord”.

Ieeja Valmieras pagasta svētkos ir bez maksas.

Pievienot komentāru

Beidzot grib mazināt nodokli pārtikai (4)Vienojas izvērtēt iespēju līdz 5% samazināt PVN Latvijā audzētiem augļiem, dārzeņiem un ogām
Streičs: Sveikt vīriešus Padomju armijas dienā ir tumsonība un kauns (12)Liekas absurdi – kopš Latvijas neatkarības atjaunošanas pagājuši jau turpat 27 gadi, bet joprojām ir cilvēki, kuri atzīmē armijas dienu, un šajā
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Draugiem Facebook Twitter Google+