Mobilā versija
Brīdinājums +6.9°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
19. augusts, 2014
Drukāt

Ar līksmām dziesmām un dejām svinēs Valmieras pagasta 120 gadu jubileju

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Ar līksmām dziesmām un dejām Valmiermuižas pils parkā, piektdien, 29. augustā, tiks svinēta Valmieras pagasta 120 gadu jubileja, informē Burtnieku novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Zane Ābelīte-Medne.

Viņa stāsta, ka svētkus ar savu klātbūtni pagodinās arī vācu baronese Magdalēna Elizabete fon Hallarte, kura ne tikai Valmiermuižā saimniekojusi, bet arī dibinājusi Latvijā hernhūtiešu kustību un iedrošinājusi latviešu bērnu izglītošanos.

Plkst. 16:30 svētki iesāksies ar pēcpusdienas mūziku. Par to gādās Mārtiņš Roziņš ar draugiem, senioru ansambļi “Dziesmotā senatne” un “Mežābele” un Larisas Stivriņas pūtēju kvintets.

Plkst. 18 paredzēts uzvedums “Ielūdz baronese Hallarte”. Uzveduma viesi būs Valmieras pagasta jauniešu deju kolektīvs “Sadancis”, vidējās paaudzes deju kolektīvs “Solis”, senioru vokālais ansamblis “Dziesmotā senatne”, mūsdienu deju grupa “Nezāles” no Matīšiem, dziedātāja Kristīne Šomase, saksofonists Edijs Everss un akordeonists Kaspars Gulbis. Savukārt no plkst. 21 sāsies balle kopā ar grupu “Bellacord”.

Ieeja Valmieras pagasta svētkos ir bez maksas.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteni (1)Viņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+