×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.0°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
2. aprīlis, 2013
Drukāt

Ar LTV valdi līgums uz trim gadiem

Foto - LETAFoto - LETA

Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) šodien slēgs darba līgumu uz trim gadiem ar Latvijas Televīzijas (LTV) valdes priekšsēdētāju Ivaru Belti un valdes locekļiem Māri Skujiņu un Sergeju Ņesterovu, sacīja NEPLP biroja vadītājs Andris Ķēniņš.


 

Visiem trim ievēlētajiem valdes pārstāvjiem pie amata pienākumu pildīšanas jāķeras tūdaļ pēc Lieldienām, t. i., 2. aprīlī, taču formalitāšu kārtošana aizkavējusies, jo, kā sacīja A. Ķēniņš, pieminētās personas pirms stāšanās jaunajā amatā izmantojušas atvaļinājumu.

Darba līgumā būšot ierakstīti arī NEPLP izvirzītie darba uzdevumi, par kuru rezultātiem padome spriedīs gada beigās. Tikšot norādīti gan pirmajā darba mēnesī veicamie darbi, gan LTV satura uzlabošanas mērķi, gan arī darāmais mārketinga un pašreklāmas, kā arī tā saukto LTV strukturālo reformu jomā, lai motivētu darbiniekus strādāt saskaņā ar izvirzītajiem uzdevumiem. A. Ķēniņš uzsvēra, ka valdes pārstāvjiem būšot iespēja vērsties pie NEPLP, ja radīsies objektīvi šķēršļi izvirzīto uzdevumu īstenošanai. Divdesmit piektajā martā 
NEPLP jauno LTV valdi formāli reģistrējusi amatos Uzņēmumu reģistrā, liecina “Firmas.lv” informācija.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+