Ekonomika
Bizness

Ar “Mēness aptieku” saistītā zāļu lieltirgotava “Recipe Plus” mainījusi valdi1


Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto – LETA/Edijs Pālēns

Zāļu lieltirgotavas AS “Recipe Plus” valdē veiktas izmaiņas, liecina informācija “Firmas.lv”. “Recipe Plus” valdē darbu pārtraucis tās loceklis Guntis Zālītis. Līdz ar to uzņēmuma valdē turpina strādāt tās priekšsēdētājs Dmitrijs Juskovecs un tās loceklis Aleksejs Udačins.

Izmaiņas “Recipe Plus” valdē reģistrētas trešdien, 14.martā.

Uzņēmumā aģentūrai LETA skaidroja, ka Zālītis darbu “Recipe Plus” valdē turpinās prokūrista amatā, kas tuvākajās dienās tiks reģistrēts Komercreģistrā. Taujājot par minētā lēmuma iemeslu, uzņēmumā plašāki komentāri netika sniegti, vien piebilstot, ka citas izmaiņas “Recipe Plus” valdē pašlaik nav plānotas.

Kā ziņots, “Recipe Plus” apgrozījums 2016.gadā bija 171,287 miljoni eiro, kas ir par 14,4% vairāk nekā 2015.gadā, bet peļņa 2016.gadā auga par gandrīz 7%, sasniedzot 12,567 miljonus eiro.

Saistītie raksti

”Recipe Plus” dibināta 1995.gadā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 1,64 miljoni eiro. “Recipe Plus” ar medikamentiem un medicīnas precēm nodrošina 750 Latvijas aptiekas un vairāk nekā 100 medicīnas iestādes.

AS “Recipe Plus” pieder holdingam AS “Repharm”, kurā ietilpst arī “Mēness aptieku” zīmola pārvaldītāja un attīstītāja AS “Sentor Farm aptiekas”, AS “Veselības centru apvienība”, kas aptver 12 medicīnas iestādes, un laboratorijas un medicīnisko izmeklējumu veicēja SIA “Centrālā laboratorija”.

LA.lv