Latvijā
Sabiedrība

Ar mīlestību pretīm veselīgam skaistumam 16

Foto Kristīne Grīnvalde

Viņa atbrauca, darīja un uzvarēja! Tā varētu teikt par Lauru Dekšenieks – lietuvieti , kuru uz Latviju atveda mīlestība. Viņa ir enerģiska trīs bērnu māmiņa, kurai allaž acīs deg uguntiņa. Gluži kā ceturtais bērns ir veselīga skaistuma studijas “Figura Line” franšīze.

Vai vari pastāstīt kas tad īsti ir “Figura Line” ?

“Figura Line” ir Latvijā radīts veselīga skaistuma koncepts, kura pamatā ir limfas stimulācijas masāža uz īpaša aparāta. Šobrīd pēc šīs franšīzes darbojas vairāk kā 25 studijas visā Latvijā, tāpat ir studijas arī Igaunijā, Ukrainā, Somijā. Ja vien būs darboties griboši cilvēki – būs arī citur!

Aparāts ar kura palīdzību notiek masāža “Figura Line” studijās tiek ražots tepat Latvijā un nepārtraukti pilnveidots. Radot kaut ko – vai tā ir prece vai pakalpojums, svarīgākais ir neaizmirst, ka to darām priekš cilvēkiem. Viņu veselība un labsajūta ir pirmajā vietā! To tad arī ievērojam itin visā – gan sākot ar koksnes, izvēli masāžas aparāta “rullīšiem”, gan beidzot ar konceptu papildinošajiem speciāli “Figura Line” izstrādātajiem dabīgajiem produktiem.

Iespējams kāds ir jau redzējis šos aparātus šķirstot žurnālus vai televīzijā, bet vai tad ir kaut kas vairāk par masāžu?

Jā! Ar to mēs esam unikāli un neatkārtojami ne tikai Latvijā, bet pasaules līmenī. Konceptā papildus masāžai iekļauti arī citi elementi, kurus katrs klients pēc saviem ieskatiem individuālo mērķu sasniegšanai. Mērķi ir dažādi – tāpat arī piedāvājums ir dažāds. Klientiem nodrošinām bezmaksas uztura konsultācijas, individuālu ēdienkartes korekciju, ietīšanas ar dabīgām maskām, dabīgus produktus organisma attīrīšanai, ķermeņa kopšanai un cīņai ar celulītu.

Lorem ipsum
FOTO: Leta

Kā Tev radās doma par ko šādu?

Cik vien sevi atceros, no brīža kad apzinājos sevi kā sievieti, vienmēr esmu vēlējusies uzlabot formas samazinot ķermeņa apkārtmērus – mazāk vai vairāk, bet vienmēr. Diētas? Tas nekad nestrādā ilgtermiņā, to varu teikt droši – esmu pārbaudījusi desmitiem reižu! Tāpēc es meklēju un kā saka – kas meklē, tas atrod!

Limfas stimulācijas masāža nav unikāla lieta – tā zināma jau sen, bet manuprāt, esam atraduši efektīvāko tās realizācijas veidu, kas ne vien sniedz reālus rezultātus, bet arī ir patīkama un veselīga nodarbe. Mūsu klienti – dažādu vecuma un fiziskās sagatavotības dāmas (un arī kungi) – patiesi novērtē to.


Minēji, ka “Figura Line” būs arī citur, ja vien būs darboties griboši cilvēki. Kas, tavuprāt ir veiksmīgas uzņēmējdarbības pamatā?

Veiksmīgi ir tie cilvēki, kuri ne vien ir gatavi uzņemties iniciatīvu, bet arī uzņemas atbildību. Tie, kuri velta savu enerģiju un laiku meklējot risinājumus, nevis meklējot vainīgos vai attaisnojumus.

Šis princips attiecas arī uz uzņēmējiem. Tie, kuri iegulda savu sirdi un aktīvi darbojas, nevis gaida rokas klēpī salikuši – tie arī sasniedz rezultātus. Arī es un visa “Figura Line” komanda strādājam no visas sirds un ieguldām ļoti daudz, lai esam atbalsts uzņēmējiem – franšīzes ņēmējiem, viņu ceļā uz rezultātu sasniegšanu.

Lorem ipsum
FOTO: Leta


Kas ir pamatprincipi, uz kuriem balsties kā privātajā dzīvē tā arī biznesā?

Ir jāmīl tas ko tu dari! Laiks ir viena no lielākajām vērtībām, kas mums ir dota. Būtiski ir investēt to darbā un cilvēkos, kas nes prieku. Un brīžos, kad pagursti un jūties kā neveiksminieks, svarīgākais beigt gausties par to, bet pateikt – viss pietiekt! Uztvert šo neveiksmi kā mācībstundu, lai izmantojot gūto pieredzi meklētu veidus, ko es varu izdarīt labāk, vairāk, savādāk. Es vienmēr izvēlos šo ceļu, un tas viennozīmīgi dod rezultātus!

Vairāk par “Figura Line” veselības konceptu varat uzzināt apmeklējot jebkuru no studijām visā Latvijā – Rīgā, Aizkrauklē, Bauskā, Daugavpilī, Dobelē, Jēkabpilī, Jelgavā, Jūrmalā, Krāslavā, Kuldīgā, Liepājā, Līvānos, Madonā, Ogrē, Preiļos, Rēzeknē, Salaspilī, Talsos, Tukumā un Venstpilī. Zvaniet un pierakstieties apmeklējumam:

LA.lv