Mobilā versija
+0.9°C
Eiženija, Ženija
Svētdiena, 26. marts, 2017
18. maijs, 2015
Drukāt

Ar močiem uz Gruziju. Ekspedīcijas dienasgrāmata, 1. daļa

Foto no ekspedīcijas arhīvaFoto no ekspedīcijas arhīva

Pirmā diena. Skērškānu mājas

Baizeļiem pirmā diena ir aiz muguras. Ir atrastas naktsmājas Latgalē, kā arī viss sagatavots iebraukšanai Baltkrievijā.

No notikuma vietas ziņo Baizeļi:

“Piecos izbraucām no bāzes mītnes – beidzot ceļojums ir sācies! Steigšus uz dienvidiem, uz siltajām zemēm, jūrām un kalniem!

No Rīgas līdz Krāslavai mūs pārbauda auksts ziemeļu vējš kombinācijā ar lietusgāzēm un sīkām tehniskām problēmām – Anda mocim niķojas bākas ventilācija, kā rezultātā degviela nepārplūst no vienas bākas otrā.

Ap deviņiem vakarā, krēslai nomainot dienas gaismu, pirms Krāslavas pamanām norādi uz Skērškānu viesu mājām Daugavas krastā. Mums ir paveicies, jo saimnieks Jānis jau gatavojies pēc brīža braukt uz pilsētu. Iekārtojamies omulīgā, ar krāsni izkurinātā, siltā namiņā. Moči paliek sētā, kur tos modri uzrauga sargsuns Taisons.

No rīta atrodam saspiesto gaisa trubu, likvidējam problēmu un gatavojam brokastis. Līdz Baltkrievijas robežai 30 kilometri.”

Pievienot komentāru

Jaunās sezonas topā - "oversize" blūzes. Kā tās valkāt, iesaka Indra SalcevičaJauno pavasara sezonu sagaidot, stilisti iesaka garderobē iekļaut apjomīgas blūzes un kreklus.
Rallija atkarīgās ar puķaino mašīnu - Vineta Ervalde un Līga Stirna (1)"Pirksti gaisā un visiem večiem tūlīt parādīsim, kur ir viņu vieta! Ja kāda sieviete ar tādu domu startē rallijā, viņas tiešām žēl," saka autosportiste Līga Stirna.
Draugiem Facebook Twitter Google+