Mobilā versija
+6.9°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
27. oktobris, 2014
Drukāt

Ar mūziķu apvienību “Tev tuvumā” šogad kopā koncertēs Aija Andrejeva

Foto - LetaFoto - Leta

Mūziķu apvienībai “Tev tuvumā”, kas pie klausītājiem Ziemassvētku laikā dodas jau ceturto gadu, pirmoreiz pievienojusies Aija Andrejeva, aģentūru LETA informēja “Tev tuvumā” producents Rimants Liepiņš.

Viņš pastāstīja, ka šonedēļ Ginta Stankēviča mūzikas ierakstu studijā darbu sākuši mūziķi Andrejeva un Artūrs Skrastiņš, lai kopīgi ierakstītu un Pirmsziemassvētku laikā klausītāju vērtējumam nodotu Aivara Hermaņa un Igo dziesmu “Par klusumu”.

Ziemassvētku kopdarbs Andrejevai taps arī sadarbībā ar Martu Kristiānu Kalniņu un grupu “Putnu balle”.

Mūziķi uzstāsies arī koncertos daudzviet Latvijā. 20. decembrī koncerts paredzēts Cēsis, 21. decembrī, 22. decembrī un 27. decembrī – Rīgā, 23. decembrī – Valmierā, 26. decembrī – Liepājā un Saldū, 28. decembrī – Jelgavā un 29. decembrī – Cesvainē.

Kopā ar Andrejevu, Skrastiņu, Kalniņu un grupu “Putnu balle” uz skatuves kāps čellists un ģitārists Kārlis Auzāns, basists Valters Sprūdžs un sitaminstrumentālists Kaspars Kurdeko. Pie klavierēm sēdīsies Jānis Miltiņš.

2011.gada nogalē kopīgā projektā “Tev tuvumā” apvienojās Skrastiņš, Ieva Kerēvica un grupa “Putnu balle”. Arī 2012.gadā projekts uzstājās šādā pat sastāvā, vairākos koncertos skatītāju priekšā stājās arī izpildītājs un komponists Arnis Mednis. 2013.gadā Kerēvicu uz skatuves nomainīja Marija Naumova, bet Skrastiņu – Kalniņš.

Projekts “Tev tuvumā” kopīgi ieraksta un Latvijas dievnamos izpilda Mārtiņa Brauna, Aivara Hermaņa, Raimonda Paula, Jāņa Lūsēna, Ulda Marhilēviča, Imanta Kalniņa, Igo, Aigara Voitišķa, Valta Pūces un citu latviešu komponistu skaistākās Ziemassvētku dziesmu versijas akustiskās mūzikas izpildījumā.

 

Pievienot komentāru

Patriotiskas jubilejas svinības ar "Sesto jūdzi"Atzīmējot piecpadsmit gadu jubileju, 28. oktobrī Ādažu kultūras centrā pie klausītājiem dodas visvairāk titulētā kantri grupa "Sestā jūdze" ar patriotisku noskaņu caurvītu Vislatvijas jubilejas koncerttūri "Man citas zemes nevajag".
"Šķiršanās formula" režisors: vēlējos izprast, kāpēc pēkšņi izjūk daudzas paraugģimenes (1)Tikko skatītāju uzmanībai un vērtējumam nodots jaunais TV3 seriāls "Šķiršanās formula", kura 11 sērijas kopš septembra beigām skatīsimies reizi nedēļā otrdienās.
Draugiem Facebook Twitter Google+