×
Mobilā versija
+5.8°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
2. septembris, 2014
Drukāt

Ar Norvēģijas atbalstu deviņām lielajām pilsētām palīdzēs piesaistīt investorus

Foto: LETAFoto: LETA

Ar Norvēģijas finanšu instrumenta atbalstu deviņām Latvijas lielajām pilsētām būs iespēja piedalīties starptautiskās izstādēs, lai popularizētu vietējos resursus un uzrunātu potenciālos investorus, informē Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā (VARAM).

Atbalsts Rīgai, Daugavpilij, Jelgavai, Jēkabpilij, Liepājai, Rēzeknei, Valmierai, Ventspilij un Jūrmalai būs pieejams sākot no 2014.gada septembra līdz 2015.gada beigām. Atbalsta mērķis ir stiprināt Latvijas pašvaldību un reģionu kapacitāti un sniegt atspaidu uzņēmējdarbības veicināšanas jautājumos. 

Visām deviņām pašvaldībām tiks izstrādāti investīciju piesaistes materiāli angļu valodā, kā arī investīciju piedāvājumi investoru piesaistei. Tādējādi pašvaldības tos varēs izmantot starptautiskās izstādēs kā reprezentācijas materiālus.

Atbalsts pieejams Norvēģijas finanšu instrumentā 2009.-2014.gada perioda programmas “Kapacitātes stiprināšana un institucionālā sadarbība starp Latvijas un Norvēģijas valsts institūcijām, vietējām un reģionālām iestādēm” projektā “Reģionālās politikas aktivitāšu īstenošana Latvijā un reģionālās attīstības pasākumu izstrāde”.

Projekta īstenotājs ir VARAM sadarbībā ar Latgales, Vidzemes, Rīgas, Zemgales un Kurzemes plānošanas reģioniem. Savukārt projekta partneri Norvēģijā –  Norvēģijas Pašvaldību un reģionālās attīstības ministrija un citi. Kopējās projekta izmaksas ir 1 172 029 eiro.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+