×
Mobilā versija
-6.3°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Otrdiena, 20. februāris, 2018
18. decembris, 2017
Drukāt

Ar Opolais un piparkūkām šonedēļ Rīga stiprinās draudzību ar Maskavu (4)

Foto: LETAFoto: LETA

Šonedēļ no pirmdienas līdz trešdienai Maskavā norisināsies Rīgas dienas, portāla la.lv informēja Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa.

Galvenais pasākums Rīgas dienu programmā ir lietišķās sadarbības forums „Rīga – Maskava 2017”, kura laikā tiks apspriestas tūrisma, loģistikas iespējas, kā arī tirdzniecības un ekonomisko sakaru perspektīvas. Tāpat Maskavas vizītes laikā ir plānota Rīgas domes delegācijas tikšanās ar Maskavas valdības Ārējo ekonomisko un starptautisko sakaru departamenta direktora p.i. I.Tkaču.

Pirmdien, 18.decembrī, Šeremetjevas starptautiskajā lidostā Rīgas domes Pilsētas attīstības komitejas priekšsēdētājs Maksims Tolstojs atklās fotoizstādi „Rīga no putna lidojuma”. Savukārt 18. un 19. decembrī norisināsies futbola draudzības spēle starp Rīgas futbola skolas jauniešu komandu „Rīga” un futbola klubu „Strogino”.

Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības muzeja „Rīgas jūgendstila centrs” sagatavotā izstāde par jūgendstilu tiks atklāta 19. decembrī Maskavas Mākslas muzejā.

Vakarā, plkst. 19.00, Maskavas starptautiskā Mūzikas nama Kamerzālē notiks slavenās latviešu operdziedātājas Kristīnes Opolais un Krievu filharmonijas orķestra koncerts Sergeja Taranina vadībā. Mūzikas nama viesi varēs arī apskatīt fotoattēlus no Raimonda Paula dzīves brīžiem izstādē „Tikšanās ar Maestro”. Paredzēts, ka 20. decembrī Rīgas domes delegācija apmeklēs Maskavas jauno parku „Зарядье”.

Sagatavotā programma sniegs iespēju maskaviešiem un Krievijas galvaspilsētas viesiem labāk iepazīties ar Rīgu arī starptautiskajā Ziemassvētku festivālā „Ceļojums Ziemassvētkos”, kur Latvijas galvaspilsētas dalība jau kļuvusi par tradīciju.

No 23. decembra līdz 14. janvārim Tveras laukumā Ziemassvētku tirdziņa apmeklētāji varēs apciemot Rīgas mājiņu, pagaršot saldumus un piparkūkas no Latvijas, nopirkt keramikas un citus suvenīrus, iegādāties amatnieku izstrādājumus.

Rīgas Tūrisma Attīstības biroja pārstāvji stāstīs par tūrisma un atpūtas iespējām Latvijā. Rīgas Porcelāna muzeja atvērtās meistarklases laikā viesiem būs iespēja izrotāt Ziemassvētku zvaniņus, kā arī kopā ar muzeja „Rīgas jūgendstila centrs” meistariem izgatavot dekoratīvas kompozīcijas jūgendstila manierē un Ziemassvētku kartītes ar 20. gadsimta otrās desmitgades ornamentiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Vai šīs aktivitātes ir S(askaņotas) ar ĀM?

  2. pielauj tikai attiecibas, kur tam kalpo, buco zabakus un klanas, paliek par ta “sesinieku” (cietumnieku apzimejums nolaistiem, izmantoajamiem gailiem (sexa kalpiem) pie parashas (poda), kur iezimeta to vieta.
    Un cik sadomazohistiski zemiskam jabut pasam pret sevi, lai uz to labpratigi rakstitos?
    Patologijas zemaka forma

  3. Vēl par maz vaņku Rīgā? Vajag vēl?

  4. Ne Krievijas nauda ne tās turisti. Rīga jau pilna ar kolonistiem kuri strādā pie tās pārkrievišanas. Godīgi cilvēki tā nedar. Labāk meklēt naudu un turistus no citurienes arī ja tas dažiem varētu nepatikt.

Draugiem Facebook Twitter Google+