×
Mobilā versija
Brīdinājums +20°C
Vineta, Oļegs
Ceturtdiena, 16. augusts, 2018
12. jūnijs, 2017
Drukāt

Kaimiņa karma un Pētersones-Godmanes iespējas. “LA” nedēļas apskats (4)

1. Ostapenko uzvar

1no5
Ostapenko_Sputnik_Alexey_Filippov_2-664x424

Cilvēks. Ar pārliecību, ka būs labākā

Tenisiste Aļona Ostapenko izcīnījusi uzvaru Francijas atklātajā čempionātā, kas ir viens no lielākajiem sasniegumiem Latvijas sporta vēsturē, pasaules atpazīstamības ziņā – pats lielākais. Rīdziniece ir tikai trešā deviņdesmitajos gados dzimusī spēlētāja, kurai izdevies uzvarēt kādā no “Grand Slam” turnīriem.

Ostapenko zvaigzne uzmirdzēja 20 gadu vecumā. Varbūt negaidīti agri, taču bija priekšnoteikumi, lai tā notiktu. Aļona pirms dažiem gadiem bija labākā starp junioriem, uzvarēja neoficiālajā junioru pasaules čempionātā “Les Petits”, kļuva par Vimbldonas junioru čempioni. Veiksmīga izrādījusies pāreja uz pieaugušo tenisu, trešajā sezonā izcīnot pirmo lielo panākumu.

Aļona tenisu iemācījās spēlēt Rīgā savas mammas Jeļenas Jakovļevas vadībā. Tātad pašmāju sporta “produkts”, bez dalības kādās ārzemju tenisa akadēmijās vai skolās. Meitene ir sportiskiem gēniem. Tēvs savulaik profesionālā līmenī spēlēja futbolu, vēlāk kļuva par meitas pavadoni dažādos turnīros. Mamma pati spēlēja tenisu un savas zināšanas nodeva meitai. Ostapenko izceļas ar savu apņēmību un pārliecību, ka tieši viņa būs labākā. Ar lieliskām sekmēm beidza Zolitūdes ģimnāziju. Labi dejo balles dejas, kas esot noderīgi arī kāju darbībai tenisā.

Līdzjutējiem neskaidrības rada meitenes divi vārdi – Jeļena un Aļona. Latvijā viņa visbiežāk tiek uzrunāta kā Aļona, tā patīk arī pašai. Taču pasē rakstīts Jeļena un tāds tiek izmantots tenisa pasaulē. Vecāki meitai vēlējās likt vārdu Aļona, taču tāds nebija kalendārā, tāpēc dzimšanas apliecībā ierakstīts Jeļena.

Ostapenko pasauli pārsteidza ar agresīvu uzbrukuma tenisu. “Uzskatu, ka tikai ar tādu tenisu var nokļūt pasaules virsotnē,” pirms pāris gadiem intervijā “LA” teica Ostpenko un pie šā mērķa turas. Aļona tagad ir pasaules zvaigžņu kārtā, bet priekšā ir prestižais Vimbldonas turnīrs. Gaidīsim turpinājumu!

  1. Ostapenko uzvar
  2. Noslēpums. Pētersones-Godmanes iespējas
  3. Darījums. Koalīciju saskaņošanas laiks
  4. Izgāšanās. Jo vairāk, jo lēnāk
  5. Joks. Deputāta Kaimiņa karma

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Rezultāts būs pēc Saeimas vēlēšanām!

  2. kas ir tas slimais cilveks ,kas visu so laiku censas pazemot kaiminu.pats esi tik balts.tante

  3. godmanniete turpmak dzivos iztirgojot jau esosas zinas un noklausitas jaunakas

Draugiem Facebook Twitter Google+