Mobilā versija
+2.7°C
Andulis, Alnis
Ceturtdiena, 19. janvāris, 2017
22. janvāris, 2015
Drukāt

Ar preses brokastīm “Labrīt, putra!” atklāts Hardija Lediņa gads (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Šodien ar preses brokastīm “Labrīt, putra!” mūzikas veikalā “Upe” atklāts Hardija Lediņa gads, un pirmie sarīkojumi gaidāmi jau vakarā, vēsta rīkotāji.

Pulksten 18 turpat mūzika sveikalā “Upe”, kuru mākslinieks bija iecienījis savas dzīves laikā, tika atklāta Hardija Lediņa kafejnīca un NSRD veltītās interneta platformas “pietura.lv” izveidotājs Lauris Vorslavs atskaņojot NSRD mūziku un stāstīs par “pietura.lv”.

Vakaru plkst.19 turpinās lasījumu cikla “Četri gadalaiki” pirmais lasījums – Kristīnes Želves stāstu “Likvidators, Trakā cilvēka brālis” lasīs Liāna Langa, Lauris Vorslavs, Ninuce Leimane un pati autore. Lediņa darbu un rakstu lasījumu cikls iecerēts ne vien ar nolūku Hardija Lediņa gadā godināt mākslinieka sacerējumus un domas, bet arī kā iegansts sanākt kopā viņa draugiem un mākslas cienītājiem, lai atjaunotu atmiņā asociācijas, kuras savulaik izraisījis viņa un Jura Boiko postmodernais, ar žilbinošu humoru un ironiju piesātinātais romāns “ZUN”, raksti par arhitektūru un dzejoļi.

No plkst.20.30 atklāšanas pasākuma neformālā daļa turpināsies mūzikas klubā “Nabaklab”, kur visa gada garumā tiks organizētas diskotēkas-lektoriji, koncerti un citas Hardija Lediņa gada aktivitātes.

Sākot ar šodienu, visa gada garumā Hardija Lediņa kafejnīcā būs iespēja baudīt īpašo Hardija Lediņa dzērienu “Dziļo ūdeņu mazie krabīši”, savukārt “Nabaklab” prezentēs kokteili “Čau, poliklīnika!”.

Ieeja pasākumos ir bez maksas. Hardija Lediņa gada producents ir Latvijas Laikmetīgās mākslas centrs. Programmas kuratores ir Solvita Krese un Diāna Popova.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kas i Lediš? Vai tas no IGILA?

Liepājas dome jaunu aktieru sagatavošanā ieguldīs 67 176 eiroJauna aktieru kursa sagatavošanai Liepājas teātra vajadzībām pašvaldība turpmākajos četros gados Liepājas Universitātei piešķirs kopumā 67 176 eiro, tai skaitā šogad - 33 588 eiro.
Draugiem Facebook Twitter Google+