×
Mobilā versija
+15.1°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
21. marts, 2014
Drukāt

Ar savu jaunāko šovu Rīgā uzstāsies britu komiķis Bils Beilijs

Publicitātes fotoPublicitātes foto

21. maijā Rīgas kongresu namā uzstāsies neparastais britu komiķis Bils Beilijs ar savu jaunāko humora šovu „QUALMPEDDLER”, informē šova organizatori „Comedy Latvija”. Jaunais humora šovs „Joku tirgonis” (Qualmpeddler) apvieno tradicionālu britu stand-up komēdijas žanru un humora piesātinātu muzikālo pavadījumu, kurā tiek spēlēti tik daudz un dažādi instrumenti, ka darba pietiktu veselam orķestrim.

Komiķis, mūziķis, aktieris, skolotājs, noklīdušu kucēnu un apdraudētu pūču glābējs.. Bils Beilijs, kuru melnā humora cienītāji atpazīs no televīzijas seriāla „Black Books” ir labākais, ko britu humors spēj piedāvāt – inteliģents un asprātīgs komiķis, kurš liks jums asaru pilnām acīm smieties līdz pat priekšnesuma beigām.

Bils ir nopietni nobažījies par mūsdienu pasaules iekārtojumu un savas emocijas viņš centīsies jums nodot ar reliģiskas dub-step mūzikas, savas Īru mandolīnas un velo taurīšu palīdzību neaizmirstami asprātīgā pazīstamāko pasaules skaņdarbu aranžējumā.

Viņš pieskarsies tādiem ezotēriskiem dzīves jautājumiem kā melu izraisītajās sekas, nebeidzamie Higgsa bosona meklējumi un zobārstu apslēptās prasmes. Mūsu dzīve šajā pārsteidzošajā ignorances un tumsonības laikmetā, un tam visam pa vidu šis aizdomīgi dīvainais zvaigžņu stāvoklis..

Ak Kungs un pestītāj, atbrīvo mūs no šim bezgalīgajām bažām!

Bila Beilija jaunajam šovam piemīt visi tam raksturīgie elementi – neparasts muzikālais aranžējums, filozofiski dzīves apcerējumi un asprātīgs humors, kā arī.. tajā piedalās kāda neparasta pūce.

Joku tirgonis Bils Beilijs parūpēsies, lai šovam noslēdzoties jūs zāli pamestu ar dziļdomīgu vēstījumu un smaidu uz lūpām.

„Comedy Latvia” jau vairāku gadu garumā Latvijas humora gardēžiem sniedz iespēju izbaudīt labākos britu un citu Eiropas valstu stand-up komēdijas žanra asortus. Pēdējo divu gadu laikā Rīgu apciemojuši tādi pazīstami britu komiķi kā Edijs Izards un Dilans Morans.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+