×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Milija, Maiga
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
13. oktobris, 2014
Drukāt

Lasītājiem vaicāju, kurām partijām jāveido valdošā koalīcija?

Foto-LETAFoto-LETA

Saeimas sēžu zāle.

Tekla Bojāre Jaunmārupē: “Noteikti jābūt Nacionālai apvienībai, jo man svarīgi, lai viss latviskais tiktu saglabāts. Ja konkrētāk par valdošās koalīcijas sastāvu, tad, manuprāt, pašreizējais ir visoptimālākais šajā situācijā. Neko labāku nevaru iedomāties. Jāturpina iesāktais darbs. Dzirdu, ka iesaka koalīcijā ņemt arī Ingunas Sudrabas partiju vai Reģionu apvienību. Sudrabas partijai neuzticos, bet, kad piemin Reģionu apvienību, prātā uzreiz Arturs Kaimiņš, lielais gaisa jaucējs. Būs nesaskaņas, kas traucēs strādāt.”

Ģirts Krūmiņš Liepājas novadā: “Koalīcijā vajadzētu arī Reģionu apvienību. Tajā ir vairāki pašvaldību vadītāji, cilvēki, kas reāli pārzina situāciju lauku novados. Arī pats vēlēšanās balsoju par šo partiju. Dzīvoju laukos, redzu, ka lauksaimniecība neattīstās, viss iet uz galu. Pašvaldībām jādod lielākas tiesības lemt un darīt. Ja koalīcijā būs deputāti no šīs partijas, jācer, ka viņi kaut ko panāks.”

Voldemārs Mīļais, inženieris mehāniķis Cēsīs: “Pašreizējai koalīcijai darbs jāturpina. Ne pret “Vienotību”, ne pret Nacionālo apvienību man iebildumu nav. Diemžēl koalīcijā jāņem ZZS, kas kopā ar Lembergu manas simpātijas nav izpelnījusies. Tieši pretēji. Bet cita risinājuma nav. Sudrabas partijai “No sirds Latvijai” ēnu met saistība ar Krieviju, savukārt Reģionu apvienības politiķi man ir pilnīgi nepazīstami un sveši. Vienīgais, ko zinu, ir tās lokomotīve Mārtiņš Bondars. Bet viņš ne ar ko nav pierādījis, ka būtu nopietns tautsaimnieks vai ekonomists. Tikai pārzinājis prezidentes protokolu.”

Irma Vilupa Madonas novadā: “Tiešām, nekas labāks par tagadējo koalīciju pašlaik nav. Tomēr dažbrīd domājam, kā būtu, ja pieņemtu arī Reģionu apvienību. Mārtiņš Bondars izceļas ne tikai ar stāju. Būtiski, ka partija domā līdzīgi Nacionālajai apvienībai – tā iestājas par latvisku Latviju un aizstāv latviešus kā pamatnāciju. Arī citos jautājumos viņiem ir kopīgi uzskati. Ne velti NA vēlētos strādāt kopā ar Reģionu apvienību. Tam iebilst ZZS, kas savukārt simpātijas pauž Sudrabas partijai. Šāds pavērsiens gan mums nebūtu pa prātam.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+