×
Mobilā versija
Brīdinājums +22°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
16. februāris, 2017
Drukāt

Ar “stopētājiem” uzmanīgi! Tie var izrādīties brīvdabas spoki (1)

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Dažkārt dažādi “brīvdabas” spoki labprāt cenšas kontaktēties ar dzīvajiem, turklāt tā, ka cilvēks absolūti nenojauš to, ka līdzās esošais patiesībā ir tikai gars.

Kādas Eiropas valsts armijas kaprālis reiz brauca ar motociklu, kad pēkšņi ieraudzīja ceļa malā meiteni ar paceltu roku, kura centās viņu apturēt. Bija ļoti vēss laiks, taču viņa bijusi ļoti viegli apģērbta, tāpēc kaprālis izlēmis izpalīdzēt. Nepazīstamā ļoti labprāt apsēdās motociklistam aizmugurē, kā arī uzvilka galvā ķiveri un uzlika īpašās austiņas. Tālāk ceļā radās problēmas ar motocikla riteņa riepu. Kaprālis apstājās un acumirklī apstulba – meitenes nekur nebija. Tostarp viņas austiņas nezin kāpēc izrādījās viņam rokā.

Bet ar to vēl šis stāsts nebeidzās. Dažus gadus vēlāk cits motociklists tieši tajā pašā vietā sajuta, ka viņam pēkšņi kāds (brauciena laikā!) apsēdies aiz muguras, cieši aptverot ar rokām ap vidukli. Braucējs, protams, pamatīgi izbijās un sāka braukt ātrāk – lai nesaprotamās izjūtas izgaistu. Tad kāda neredzama roka sajūtami iebelzusi viņam pa ķiveri. Spoks acumirklī izgaisis, neatstājot nekādas pēdas. Turklāt tajā pašā dienā vēl septiņi vīrieši apgalvoja, ka tieši tāpat kādu mirkli veduši kādu jaunu meiteni, kura ātri vien bez pēdām pazudusi. Kad paziņojumu par šo pārsteidzošo atgadījumu publicēja laikrakstā, redakcijā pieteicās kāds vīrietis un pavēstīja, ka tieši šajā vietā 1968. gadā gājusi bojā viņa līgava, un atbilstoši sniegtajiem aprakstiem viņa pilnībā atbilda tai parādībai, kura tur turpina pēkšņi uzrasties un tikpat pēkšņi izgaist…

Savukārt netālu no ASV pavalsts Teksasas robežas ar Meksiku vietējie iedzīvotāji bieži redzēja kāda vīrieša spoku – ar makšķeri rokā un mugursomu plecā. Viņš centās apturēt garāmbraucošās mašīnas, turklāt allaž vienā un tajā pašā vietā. Tiem, kuri pieturēja, viņš lūdza aizvest līdz Bušleikam jeb Buša ezeram. Taču jau pēc dažām minūtēm noslēpumainais pasažieris bez pēdām pazuda, tostarp arī no braucošas automašīnas. Spoks mēdza uzrasties vairākas reizes mēnesī veselus astoņus gadus! Atbilstoši aprakstiem šis gars bija ļoti līdzīgs kādam Frenkam Džakombo, kuru šajā vietā notrieca un nogalināja kravas automašīna. Bet 1997. gadā spoks veica savu pēdējo mēģinājumu aizbraukt līdz ezeram – kopā ar vietējās skolas skolotāju, un šoreiz tas izdevās. Nokļuvis līdz vajadzīgajai vietai, spoks vairs nav parādījies.

Šie, protams, ir tikai daži gadījumi. Turklāt šādi “brīvdabas” spoki nereti nav nemaz tik nekaitīgi – tie mēdz arī pēkšņi parādīties tieši uz brauktuves un izraisīt nelaimes gadījumus.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. jautrs raksts 🙂

Draugiem Facebook Twitter Google+