Mobilā versija
+0.5°C
Niklāvs, Nikola, Nikolajs, Niks
Otrdiena, 6. decembris, 2016
1. jūnijs, 2016
Drukāt

Futurologs: tehnoloģiju medicīnas dēļ dzīvosim līdz 140 gadiem (2)

1. 5G Latvijā pēc 5-10 gadiem

1no3
Publicitātes fotoPublicitātes foto

“Katrs iedzīvotājs uz planētas izmantos vidēji sešas viedierīces. Nonāksim līdz tādam attīstības līmenim, kad automātiskais atbildētājs pateiks, ka ir atvaļinājumā, un ar jums runās ledusskapis,” nemaz tik tālu tehnoloģisko nākotni “LMT Smart Future” jeb gudrās nākotnes konferencē iezīmēja “Latvijas mobilā telefona” prezidents Juris Binde.

Konferencē piedalījās ne tikai eksperti no Latvijas, bet arī pazīstams Lielbritānijas futūrists un taksometru kompānijas “Uber Baltija” vadītājs.

Konferences atklāšanā Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas galva Kaspars Gerhards atgādināja, ka Latvija ir viens no līderiem pasaulē ar interneta ātrumu. Viņš norādīja, ka panākti grozījumi Nacionālajā radiofrekvenču plānā, lai sakārtotu 3500 MHz radiofrekvenču joslu, kam ir liels potenciāls blīvu un ātrdarbīgu bezvadu platjoslas tīklu izmantošanā. K. Gerhards minēja, ka 5G tīkls Latvijā varētu būt pēc 5 – 10 gadiem.

Publicitātes foto

 

  1. 5G Latvijā pēc 5-10 gadiem
  2. Latvija – viedā valsts
  3. Viedtālrunis kļūs par digitālo asistentu

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Nedomāju viss. Cilvēkiem apniks dzīvot pasaulē, kurā valda visas tās briesmas un labprāt ies ātrāk kapā. Pēc 70 jau tāpat vairs ne ar ko nepārsteigsi, ja nu vienīgi mazbērni priecēs, bet tie jau arī gribēs paši savu istabu/māju un lai Oma/Opis iet ātrāk pie Dieva 😉

  2. incanti, incanti ... Atbildēt

    Vai futurologam, stāstot par dzīvošanu līdz 140 gadiem, implants aiz auss nemaz nekust?

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (1)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Uzmanību, šoferīši! Rīt darbu uzsāks vēl 20 stacionārie fotoradari; arī Grobiņā, Līgatnē, Rubenē (3)Pamatojoties uz Ministru kabineta 8.novembra konceptuālo ziņojumu par stacionāro fotoradaru ieviešanas gaitu, otrdien, 6.decembrī uz Latvija autoceļiem sāks darboties otrajā kārtā paredzētie 20 stacionārie fotoradari.
Draugiem Facebook Twitter Google+