×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
27. decembris, 2012
Drukāt

Ar veiksmes makšķeri Jaunajā gadā!


antess_6

Plašā Latvijas šlāgermuzikantu saime nākamo, 2013. gadu, redz notikumiem un radošām idejām bagātu – vairāki mūziķi svinēs apaļas jubilejas, iecerēti jauni albumi un dziesmas, tiks dibinātas nebijušas muzikantu apvienības. Muzikanti saka paldies uzticamajiem klausītājiem un teic Jaungada laimes vēlējumus „Latvijas Avīzes” lasītājiem.


 

Grupa „Tērvete” nākamgad atzīmēs 25. gadskārtu, bet tās līderis Artūrs Reiniks svinēs 50. jubileju. Muzikants teic – gads pagājis radoši veiksmīgs, tapis daudz dziesmu, saglabājusies uzticīga fanu auditorija. „Cilvēki gaida mūsu dziesmas, zinām, ka esam kādam vajadzīgi.” Gada emocionālākais brīdis piedzīvots šajos Ziemassvētkos – dēla Laura Reinika Ziemassvētku koncertā „Arēnā Rīga”. „Jaunajā gadā visiem vēlu labestību, sirsnīgumu, gaišumu par spīti grūtajiem laikiem, bet, galvenais – stipru ģimeni!” Pašam gads būšot darbīgs – jubilejā gribētu izdot savu albumu, „Tērvete” muzicēs tautiešiem Īrijā un Anglijā, taps jaunas dziesmas, video, un, protams, grupa piedalīsies „Latvijas šlāgeraptaujā”.

Savukārt latgaliešu grupas „Patrioti LG” līderis Artūrs Uškāns svētkus pavadīs ārpus Latvijas, muzicējot tautiešiem Anglijā, pēcāk – arī vadot folkloras un kora stundas bērniem Austrālijā. Viņš šo gadu dēvē par garu un interesantu – muzicēts kopā ar Olgu Rajecku, Lauri Reiniku, dibināts jauns etnogrāfisks orķestris kopā ar Lietuvas un Baltkrievijas muzikantiem, bet kopā ar ģimeni beidzot izmantota „Dziedošajās ģimenēs” iegūtā ceļojuma iespēja ar kruīza kuģi Baltijas jūrā.

„Spēcīgākais pārdzīvojums bija šovasar, kad uzkāpu Lielā Liepu kalna jaunajā skatu tornī un no jauna pārliecinājos, cik Latvija, Latgale skaista. Nākamajā gadā mūsu zemes patriotiem vēlu kārtējo reizi apzināties, ka citas zemes mums nebūs, un, lai cik lielā materiālā labklājībā mēs nedzīvotu citur, laimīgāki kā savā zemē tur nebūsim.

Vēlu izzināt mūsu vēsturi, kultūru un novērtēt, cik unikāli esam.”

Dziedātāja Ineta Rudzīte teic – savu dzīvi veidojam ar savām domām, tādēļ – lai katra jauna dzīves diena sākas ar gaišām, mīļām domām un ticību saviem spēkiem. „Protams, vēlu ticību tam, ka brīnumi notiek un sapņi piepildās!”

Grupas „Baltie lāči” līderis Andris Baltacis, kurš šogad publiku priecējis ne tikai kā dziedātājs un dziesmu autors, bet arī atgriezies Daugavpils teātrī kā aktieris – decembra sākumā pirmizrādi piedzīvoja pēc Monikas Zīles un Leldes Stumbres darbu motīviem veidotais muzikālais iestudējums „Zelta nauda”, kurā dzīvo mūziku spēlē „Baltie lāči”, bet Andris iejuties vienā no izrādes galvenajām lomām. „Gads bijis raibs un jauniem projektiem bagāts. Sadarbība ar teātri bijis pareizi izvēlēts solis, un priecājos, ka uz skatuves spēlēju amata brāli, muzikantu. Nākamgad „Baltie lāči” turpinās ceļot kopā ar „Apvedceļu” un koncertprogrammu „Pasta nodaļas stāsti”, paskatīsies, kas notiek aiz dzimtenes robežām – kopā ar brāļiem lietuviešiem, bet Andris Baltacis piedalīsies vairākos Daugavpils teātra projektos, kā arī sadziedās kopā ar Sandru Maiju Ķuzi. „Vēlu visiem „Latvijas Avīzes” lasītājiem, mūsu klausītājiem un skatītājiem trīskāršu veselību, izturību un – būt smaidīgiem. Nāciet ciemos uz koncertiem!” saka muzikants.

Šā gada šlāgeraptaujas uzvarētāju, grupas „Galaktika” balss Normunds Zušs saka, gads „Galaktikas” puišiem bijis milzīgs pakāpiens uz augšu – gan 1. vietu aptaujā ieguvusi dziesma „Mans dzimtais novads”, izdots pirmais albums „Rāzna”.

„Šogad iemesta veiksmes makšķere nākamajā gadā – noteikti gatavosim otru albumu, piesaistīsim jaunus mūziķus dzīvajam sastāvam – jau šlāgeraptaujas ziemas posmā skanēs mūsu dziesma „No visas sirds”. Tieši tā – no visas sirds – vēlu, lai nākamais gads ir vismaz desmit reizes laimīgāks nekā iepriekšējais, lai ir daudz sapņu, ko sapņot un mērķu, ko piepildīt. Veselību, laimi un prieku!”

Dziedātājs un dziesmu autors Harijs Ozols nākamgad atzīmēs 50. jubileju. Viņš aizvadīto gadu vērtē kā veiksmīgu darba gadu. „Bija gan prieks, gan kāda vilšanās, taču, paldies Dievam, cilvēki joprojām nāk uz mūsu koncertiem – ko māksliniekam vairāk vajag?” saka dziedātājs. Jau janvāra beigās H. Ozols un Santa Zapacka uzsāks jubilejas koncerttūri, kuras atklāšanas koncerts skanēs Harija dzimtajā Gulbenē 31. janvārī, reizē atverot arī H. Ozola dzejoļu krājumu „Dzīve sākas”, kurā apkopoti gan viņa dzejoļi, gan dziesmu teksti. „Gribu novēlēt visiem būt nevis pozitīviem, bet – optimistiskiem, vairāk smaidīt, censties darīt citiem labu, kaut ar vārdu vai tikai smaidu – ar to daudz var izdarīt!”

Šlāgerdziedonim un producentam Kasparam Antesam nākamais gads sāksies kopīgos koncertos atzīmējot brālēna – dziedātāja Dzintara Čīčas 20. dzimšanas dienu, savukārt pavasarī Latvijas sievietes iepriecinās jauns kvartets „Čigānzēni”, kurā apvienojušies Kaspars Antess, Dzintars Čīča, kā arī divi Riču dziedošās ģimenes pārstāvji – Kaspars un Ritvars Sunīši. „Aizvadītais gads bija vairāk nekā veiksmīgs – šogad tik ļoti nekoncentrējos uz karjeru, panākumiem, un, izrādījās, tieši tad viss pamazāk notiek, pat veiksmīgāk nekā tad, ja kā traktors lauzies uz priekšu,” saka dziedātājs. „Projektā „Rozes kaislības” sastapu jaunus kolēģus – Vitu Baļčunaiti, Andri Daņiļenko, Roberto Meloni. Kā solistam un dziesmu autoram aizejošā gada notikums numur viens bija mans pirmais solokoncerts dzimtajā Ventspilī – klausītāju interese par šo koncertu un siltā manu dziesmu uzņemšana man kā jaunam mūziķim bija lielākā gada iedvesma. Galvenais, ko var vēlāt Jaunajā gadā – saskaņu pašiem ar sevi – lai ikdienā pēc iespējas mazāk darām to, kas nav saistīts ar mūsu sirdi. Galvenais, jāprot piedot saviem mīļajiem, sargāt savas mājas un ģimeni – viss pārējais būs!”

Kantrimūzikas dziedātāja Linita atzīst – gada nogalē esot apņēmības pilna jauniem varoņdarbiem. „Tikko kopā ar „Emburgas zēniem” aizvadījām brīnišķīgu Alda Ruļļa dziesmu koncertu – pie tā noteikti negribētu apstāties, tādēļ nākamajā gadā noteikti būs kopīga koncerttūre, varbūt īstenosies sapnis gada nogalē ieskaņot Ziemassvētku albumu.

Nākamajā gadā vēlu visiem ticēt saviem sapņiem un, galvenais, nesēdēt rokas klēpī salikušiem, bet mērķtiecīgi iet uz priekšu, negaidot, ka sapnis nokritīs kā sniegs uz galvas. Muzikantiem novēlu nedomāt tik daudz par materiālām lietām, kā tas pierasts pēdējā laikā, bet aiznest līdz klausītājiem to mūziku, kas mīt sirdī, un varbūt vismaz reizi piecgadē izdot albumu, kas, iespējams, nav tik rentabls, bet nāk no sirds!”

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+