×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
24. aprīlis, 2012
Drukāt

Ar virvi savilks Daugavas krastus


virve_km_10

Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienā 4. maijā Rīgā tiks rīkots vēl nebijis pasākums – virves vilkšanas sacensības starp Daugavas labā un kreisā krasta iedzīvotājiem. Pasākums notiks uz Vanšu tilta plkst. 15.


 

Kā žurnālistiem vakar stāstīja Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs, virves vilkšanas galvenais mērķis nav sacensība, bet gan saliedētība, jo ideja ir savilkt kopā abus Daugavas krastus, parādot, ka Rīgā ir vienota sabiedrība.

Sacensībās tiks izmantota vairāk nekā 400 metrus gara virve. Piedalīsies 600 dalībnieki no 16 gadu vecuma. Pieteikt savu dalību virves vilkšanā var, reģistrējoties internetā “www.riga.lv”, izvēloties, kuru komandu pārstāvēs. Virves vilcēji pasākuma dienā aicināti atcerēties par ērtu apģērbu un apaviem.

Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks un Rīgas brīvostas valdes priekšsēdētājs Andris Ameriks vēstīja, ka 4. maijs galvaspilsētā tiks plaši svinēts. Šajā dienā Rīgā notiks vairāk nekā 20 pasākumi, kur bez virves vilkšanas notiks arī jau tradicionālais Latvijas filmu maratons kinoteātrī “Splendid Palace”, notiks arī Doma dārza koncerts un daudzi citi sarīkojumi.

 

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +15.9
Alūksne +14.2
Daugavpils +12.3
Saldus +13
Liepāja +17.1
Jelgava +15
Ventspils +16.4
Limbaži +14
Madona +13
Rēzekne +12
Draugiem Facebook Twitter Google+