×
Mobilā versija
+9.8°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
12. decembris, 2013
Drukāt

Ar Ziemassvētku džeza dziesmām iepriecinās Kerēvica, “Framest” un pat Andris Ērglis

erglis_andris12012

Otrajos Ziemassvētkos, 26.decembrī, pulksten 20 Lielajā ģildē notiks koncerts “Riga Jazz Ziemassvētkos”, kad pūtēju orķestra ”Rīga” bigbenda  pavadībā tradicionālās Ziemassvētku melodijas džeza aranžijās, kā arī populāras džeza kompozīcijas izpildīs vairāki populārās mūzikas izpildītāji.

Ieva Kerēvica koncertā izpildīs  vienu no retajām Ziemassvētku tematikai veltītajām džeza dziesmām  “Let It Snow! Let It Snow! Let It Snow!”. Viņas interpretācijā skanēs arī “Orange Color Sky” no džeza dīvas Natālijas Kolas repertuāra, bet duetā ar Daumantu Kalniņu Kerēvica dziedās populāro džeza dziesmu “Dream a Little Dream of Me”.

Ar Daumantu Kalniņu duetā dziedās arī Ieva Sutugova, izpildot dziesmu ””Baby, It’s Cold Outside”. Koncerta viesi Sutugovas izpildījumā dzirdēs arī tradicionālo Ziemassvētku dziesmu ”Jingle Bells” džeza interpretācijā.

Šajā koncertā būs arī iespēja dzirdēt, kā džeza manierē  dziesmas  “Cold December Night” un “Comin’ Home Baby” no Maikla Bublē repertuāra izpildīs Andris Ērglis, kurš publikai līdz šim vairāk bijis zināms kā populārās mūzikas izpildītājs. Ērglis nodziedās arī duetā ar Ievu Sutogovu dziesmu ”Santa Baby”.

Orķestra “Rīga” bigbendam pievienosies arī vokālā grupa “Framest”, izpildot vairākas kompozīcijas, tostarp Franča Grūbera “Klusa nakts, svēta nakts” Jāņa Ķirša aranžējumā, Djūka Elingtona “Karavānu” vokālās grupas “New York Voices” aranžējumā un Glena Millera skaņdarbu “Moonlight Serenade”.

Biļetes uz koncertu pieejamas “Biļešu paradīzes” kasēs.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+