×
Mobilā versija
Brīdinājums +18°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
31. augusts, 2017
Drukāt

“Arābu šeihi pērkot savām sievietēm,” apgalvo veikalā. Gints brīdina citus (8)

smarzu-del-virietim-izjuk-attiecibas-sieviete-sasutusi-dargas-uzdavinatas-smarzas-esot-viriesu-59a841228ddda

Gints vēlējies nopirkt smalku dāvanu sievietei dzimšanas dienā. Vinš devies uz smaržu veikalu un vērsās pēc palīdzības pie konsultanta. Cenai neesot nozīmes, jo dzimšanas diena bija apaļa un jubilāre sveicējam ļoti īpaša.

Izvēlētās smaržas, “ko pērk arābu šeihi savām sievām”, maksājušas 160 eiro. Tomēŗ jubilāre vēlāk novēŗtēja, ka tās ir vīriešu smaržas.

Veikals taisnojas, ka tas ir “unisex” aromāts. Tas esot trends Itālijā, Spānijā un Francijā, ka aromātu var lietot abi dzimumi.

Gints tomēr ir vīlies un vēlas pabrīdināt citus. “Samaksātā summa tomēr ir pietiekama, lai tās būtu sieviešu smaržas,” viņš uzsver, jo vēlējies saņemt to, ko veikalā prasījis.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

  1. Uzskatu, ka smaržas otram cilvēkam var nopirkt tiki zinot konkrēti kādas viņš lieto, bet pirkt smaržu, kura patīk kādam citam (šeiha sieveitēm) nav prāta darbs.

  2. Žīds tā patasti nedara Atbildēt

    Ja tā tad labāk uzdāvini naudu. Ja nemāk pelnīt un nezin naudas vērtību tad var mētāties ar to. Vecis pats nepelna bet tēlo baigi kruto tad tā sanāk.

  3. tāda pāķisa domāšana. paskatoties un pavērojot šo vīrieša izturēšanos un aprobežoto strikto uzstādījumu, var redzēt un just analfabētismu visā. Kā var, teiksim izglītots cilvēks, pateikt , ka unisex smaržas mētājoties pie durvīm?Nav nevienam nekāds jaunums ,ka ir arī unisexsa briļļu rāmji un tie arī mētājas pie optikas veikala izejas? Šāda tipa buivoliem taisni centrāltirgū var arī ietirgot 3 eiro smaržas par 160 eiro.

  4. Kas par muļķi! Un kas par muļķa sievu, ja tiešām smaržu dēļ “sabojātas attiecības”! Šitas vecis arī neko vairāk nav pelnījis, ka pēc skriešanas uz TV un sūdzēšanās Bez tabu viņu tagad apsmej visā valstī.

  5. Vai tiešām savu pāķismu un provinciālismu ir jāizrāda visai valstij? Spriezot pec cenas un situācijas apraksta – smaržas ir tā saucamās niche nevis dizaineru un pirktas, acīmredzot, visdrīzāk Spices Debenhams, jo Rīgā nav īpašii daudz vietu, kur tādas nopirkt (Debenhams, Neroli un Kristiana). Lielākā daļa niche smaržu – by Kilian, Nasomatto, Xerjoff, Debois 1920, House of Matriarch ir unisex smaržas, radītas tā, ka dažādi “atveras” uz vīriešu un sieviešu ādas. Aromāti nav dizaineru ” popsa” , kas pātīk visiem. Tas, ka tu neko nejēdz no tā, kur esi ielīdis, nenozīmē, ka tevi čakarē.

  6. Es lietoju unisex smaržas jo man patīk , un neļauju vīram un nevienam pirkt man smaržas pēc savas gaumes. Šim vīrietim bij jābūt gatavam ka sievietei varētu smaržas nepatikt, tā nu tas ir

  7. Labāk būtu pircis internetā.

  8. Muļķis arī baznīcā dabūs pērienu.

Draugiem Facebook Twitter Google+