×
Mobilā versija
+8.5°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
11. jūlijs, 2013
Drukāt

Arābu sievietes mēģina pārliecināt pievērsties “seksa džihādam” (1)

Foto - AFPFoto - AFP

Interneta vietnēs arābu valstīs ik pa laikam tiek publicēti dažādu islāma garīdznieku reliģiskie dekrēti, kuros viņi mudina jaunas sievietes doties uz Sīriju, lai Bašara al Asada pretinieku spēkiem piedāvātu seksuālos pakalpojumus, kas šajos dekrētos dēvēti par džihāda paveidu jeb “seksa džihādu”.

Starptautiskie mediji raksta, ka īpaši aktīvs uz šādu dekrētu rakstīšanu ir kāds Saūda Arābijas šeihs Muhameds al Arifs, kurš iepriekš līdz ar citiem islāma garīdzniekiem publiskā paziņojumā atļāva sīriešu nemierniekiem izvarot vietējās sievietes. Viņš gan kategoriski noraidījis, ka jelkad būtu kaut ko tādu apgalvojis.

Kā raksta britu avīze “The Daily Mail”, ar šādiem reliģiskiem dekrētiem “smadzenes izskalotas” vairākām Tunisijas meitenēm, kas devušās uz Sīriju, kur piedāvāja seksuālos pakalpojumus sīriešu kaujiniekiem. “Musulmaņu sievietes, kuras atdod sevi prostitūcijai, šādā gadījumā nepārkāpj likumu. Tas uzskatāms par likumīgu džihādu, jo šādas sievietes upurē savu šķīstību un godu, lai palīdzētu acīmredzami seksuāli izmisušiem džihādistiem koncentrēties uz karu, kas Sīrijā var stiprināt islāma varu,” interneta vietne “HumanEvents.com” citē vienu no šiem reliģiskajiem dekrētiem.

Vēl nesen Ēģiptes ziņu aģentūra “Masrawy” publicēja interviju ar jaunu tunisiešu meiteni vārdā Aiša, kura arī iesaistījās reliģisko fanātiķu sludinātajā “seksa džihādā”, bet to ļoti nožēlo. Viņa atklājusi, ka uz iesaistīšanos tajā viņu pamudinājusi kāda sieviete. Par līdzīgu “smadzeņu skalošanu” jaunām meitenēm stāstījis kāds tunisietis, kura meita arīdzan kritusi par šīs propagandas upuri. “Viņu ietekmēja cilvēki, kuri pazīstami ar savu radikālismu,” paudis meitenes tēvs. Britu laikraksts “The Daily Mail” atzīmē, ka šādi stāsti Tunisijā kļūst aizvien izplatītāki. Zināms, ka uz Sīriju šādu nolūku dēļ devušās vismaz 13 meitenes. “Vecāki bažījas, ka viņu bērni ļaujas šādiem islāmistu garīdznieku dekrētiem,” norāda britu avīze.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Man palika slikti!

Draugiem Facebook Twitter Google+