Foto – Juris Kalniņš

Ardava izcīna 18.vietu pasaules čempionātā MTB maratonā 0

Latvijas riteņbraucēja Lelde Ardava izcīnījusi 18.vietu Francijā notikušajā pasaules čempionātā kalnu riteņbraukšanas (MTB) maratonā (XCM), aģentūru LETA informēja Latvijas Riteņbraukšanas federācijas (LRF) preses sekretārs Toms Markss.

Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 156
Magnētiskās vētras 2024. gada aprīļa beigām – visbīstamākās dienas

Sacensību dalībniecēm bija jāveic 70 kilometrus gara distance, bet Ardava finišu sasniedza pēc četrām stundām 26 minūtēm un 56 sekundēm.

Uzvaru tikmēr izcīnīja Šveices pārstāve Jolanda Neffa, kurai šis bija pirmais tituls karjerā. Ardava no viņas atpalika par 30 minūtēm un divām sekundēm.

Kopumā sieviešu konkurencē startēja 56 dalībnieces.

Tikmēr vīriešu konkurencē Uldis Ālītis bija 73.vietā starp 145 sportistiem, kamēr par uzvarētāju tika kronēts portugālis Tjagu Ferreira.

Savukārt cits “Rietumu-Delfin” komandu pārstāvošais sportists igaunis Pēters Prūss, kurš vēl šī mēneša sākumā kļuva par Eiropas čempionu, līdz finišam netika.

Kā zināms, Eiropas čempionāts MTB maratonā šogad risinājās Siguldā, kur vīru konkurencē no latviešiem labākais bija astoto vietu guvušais Mārtiņš Blūms, kurš ikdienā sacenšas olimpiskajā krosā (XCO), bet dāmu konkurencē devīto vietu izcīnīja Ardava.