Uncategorized

Ardievu, Robin Viljams! Video atmiņas par 10 spilgtām kinolomām 16

Foto – LETA/AFP

Amerikāņu aktieris Robins Viljamss pirmdien atrasts miris savās mājās Kalifornijā, un policijai ir aizdomas, ka viņš izdarījis pašnāvību.

Marinas apgabala šerifa departaments paziņoja, ka 63 gadus vecais oskarotais komiķis īsi pirms pusdienlaika atrasts miris savās mājās Tibērtonā Kalifornijas ziemeļos.

“Šobrīd šerifa departamentam ir aizdomas, ka nāve bijusi pašnāvība nosmakšanas rezultātā,” teikts policijas paziņojumā.

Aktiera publiciste paziņoja, ka filmas “Good Will Hunting” zvaigzne pirms nāves cīnījusies ar depresiju.

“Šorīt aizgāja Robins Viljamss. Viņš pēdējā laika cīnījās ar smagu depresiju,” teikts Maras Baksbaumas paziņojumā. “Tas ir traģisks un pēkšņs zaudējums. Ģimene lūdz privātumu, jo viņi sēro šajā ļoti grūtajā brīdī.”

Viljamss bija viens no Amerikas iemīļotākajiem savas paaudzes komiķiem, un viņam slava atnāca ar televīzijas komēdiju “Mork&Mindy”.

1997.gadā viņš par otrā plāna lomu “Good Will Hunting” ieguva “Oskaru”.

ASV prezidents Baraks Obama negaidīti no dzīves aizgājušo aktieri raksturojis kā “neatkārtojamu”. “Robins Viljamss bija lidotājs, ārsts, džins, auklīte, prezidents, profesors, Pīters Pens un viss cits. Taču viņš bija neatkārtojams,” norāda prezidents. “Viņš ienāca mūsu dzīvēs kā citplanētietis, bet galu galā aizskāra ikkatru cilvēka gara daļu. Viņš lika mums smieties. Viņš lika mums raudāt. Viņš dāsni dāvāja neizmērojamu talantu tiem, kam tas visvairāk bija nepieciešams, sākot ar mūsu karavīriem citās zemēs un beidzot ar marginalizētajām grupām mūsu ielās.”

Tikmēr Holivudas smagsvars Stīvens Spīlbergs pieminēja Viljamsu kā “komēdijas ģēniju”. “Robins bija negaiss komēdijas ģēnija izskatā, bet mūsu smiekli bija pērkona dārdi, kas viņu uzturēja. Viņš bija mans draugs, un es nespēju noticēt, ka viņa vairs nav,” sacīja režisors.

Saistītie raksti

“Es nespēju noticēt ziņām par Robinu Viljamsu,” tvītoja amerikāņu televīzijas personība Elena Dedženeresa. “Viņš cilvēkiem deva tik daudz. Esmu dziļi satriekta.”

“Es nevarētu būt vēl vairāk satriekts par Robina Viljamsa zaudējumu,” paziņoja komiķis Stīvs Mārtins. “Viņš bija cilvēks, milzīgs talants, aktieris un patiesa dvēsele.”
“Nē! Robin Viljams, tu biji ļoti mīlēts,” tvītoja aktrise Mia Ferova.
“Robins Viljamss padarīja pasauli nedaudz labāku,” uzsver amerikāņu aktieris Stīvs Karels. “Dusi mierā.”

Robina Viljamsa desmit spilgtākie kinodarbi

Mrs. Doubtfire (1991)

Awakenings (1990)

The World According to Garp (1982)

Insomnia (2002)

World’s Greatest Dad (2002)

One Hour Photo (2002)

Good Morning, Vietnam (1987)

Dead Poets Society (1989)

Good Will Hunting (1997)

The Fisher King (1991)

LA.lv