×
Mobilā versija
Brīdinājums +10°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
15. novembris, 2015
Drukāt

FOTO: “Arēnā Rīga” izskan lielkoncerts “Latvijas spēka dziesmas” (1)

Foto-LETAFoto-LETA

Svētdien, 15.novembrī, “Arēnā Rīga” izskanēja lielkoncerts “Latvijas spēka dziesmas”, kurā bija iekļautas tādas dziesmas, kas raisa ne tikai patriotiskas jūtas, bet arī mīlestību un cieņu pret savu valsti.

Koncerts sākās ar klusuma brīdi, pieminot Parīzes terora aktā cietušos.

Koncerta programmas muzikālais vadītājs Kristaps Krievkalns stāstīja, ka koncertprogrammā tika iekļautas dziesmas, kas vēsta par mīlestību, spēku un maigumu. Dziedātāji koncertā izpildīja tās dziesmas, kas viņiem pašiem ir nozīmīgas.

“Prieks, ka dziedātāji dziedāja sev tīkamās dziesmas. Vēlējos, lai valsts svētkos ir patiesības mirklis, proti, lai izpildītāji dzied to, kas pašiem tiešām liekas svarīgi,” sacīja Krievkalns.

Koncertā piedalījās dziedātāja Ieva Akuratere, aktrises Olga Dreģe un Lilita Ozoliņa, rokdziedātāji “Alex” un Atis Ieviņš, operdziedātājas Evita Zālīte, Sonora Vaice un Elīna Šimkus, tautas deju ansamblis “Dzintariņš”, dziedošie Latvijas Nacionālā teātra un Dailes teātra aktieri Dita Lūriņa, Marija Bērziņa, Rēzija Kalniņa, Ģirts Ķesteris un Artis Robežnieks, dziedātāji Ralfs Eilands un Aija Andrejeva, koklētāja Laima Jansone, kā arī Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra pirmo vijoļu grupas koncertmeistars Raimonds Ozols. Par muzikālo pavadījumu rūpējās instrumentālais ansamblis Kristapa Krievkalna vadībā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

 1. Lidojums un darvas pilīte…

  vakar 23:34
  Dace Judina (Pūce)

  Dīvaina diena un vēl dīvaināks vakars.
  Milzīgs emocionālais pacēlums lielkoncertā “Latvijas spēka dziesmas” (paldies Una Griškeviča!) – gandrīz neviena dziesma bez asarām acīs, bet noslēgums vispār… Uhh! Telefonu lampiņas svecīšu vietā, publikas tūkstoši stāv kājās un tāda augšupceļoša enerģētika zālē, ka visu Latviju varētu sasildīt…
  Turpat līdzās darvas karotīte, uz savas ādas izbaudot Arēna Rīga apsaimniekotāju raušanas mākslu – maksājiet, maksājiet, maksājiet par visu un jebko, un vēl trīskārši! Sviests.

  No citas operas…
  Labi vārdi un pateicība par to, ko darām, ko un kā sakām – tieši un godīgi, bet turpat pretī – pliķis, jo citi zvēriņi izrādās vienlīdzīgāki. Labs ir. Turpināsim nēsāt rozā brilles, slēpties aiz skaistiem vārdiem un neko neizsakošiem teikumiem bez reāla seguma. Tā taču vieglāk un smukāk izskatās, vai ne?

  … un vēl interesanta sajūta rodas tad, kad ļoti tuvs cilvēks divas reizes, ar dažu minūšu intervālu, paiet garām, tu blenz uz viņu milzu acīm, skaļi uzsauc “čau!”, bet tevi vienkārši neredz… un cēli aizslīd prom. Redz tikai tad, kad izdevīgi?

Draugiem Facebook Twitter Google+