Mobilā versija
+1.9°C
Grieta, Strauta, Rebeka
Pirmdiena, 23. janvāris, 2017
8. marts, 2016
Drukāt

Arestē ārstu par kaujinieku vervēšanu “Islāma valstij”

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Vācijas policija arestējusi ārstu, kas tiek turēts aizdomās par jauna garīgi nevesela vīrieša savervēšanu teroristu grupējuma “Islāma valsts” operācijām Irākā. 33 gadus vecais ārsts apsūdzēts 24 gadus veca vīrieša ideoloģiskā apstrādē, izmantojot džihādistu video.

Ārsts arī samaksājis par biļeti, lai 24 gadus vecais vīrietis, kurš bija Vācijas pilsonis, varētu aizlidot uz Sīriju un uz Irāku, kur Baiji pilsētā viņš uzspridzinājās, nogalinot vismaz 12 irākiešu karavīrus. “Izmeklētāju [savāktie] pierādījumi liecina, ka pašnāvnieks spridzinātājs bija garīgi nevesels un viegli ietekmējams un tādēļ viņam tika piešķirts aprūpētājs,” paziņoja prokuratūra. Ārsts tika arestēts Berlīnē, policijai pārmeklējot vairākus dzīvokļus, kur konfiscēja šaujamierocim paredzētu optisko ierīci, dokumentus, mobilos telefonus un elektronisko datu uzglabāšanas ierīces.

Pievienot komentāru

Interneta hits Igaunijā: "Esmu krievs, bet mīlu Igauniju" (6)Igaunijas interneta lietotāju vidū lielu interesi dažu dienu laikā izpelnījusies Narvas repera Jevgeņija Ļapina igauniski un krieviski dziedātā dziesma “Olen venelane” (“Esmu
Draugiem Facebook Twitter Google+