×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.7°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
23. decembris, 2015
Drukāt

Arhibīskaps: Šobrīd galvenais – neļauties bailēm (8)

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Arhibiskaps Zbignevs Stankevičs.

Aizejošais gads ir bijis ļoti intensīvs un cilvēkos ir izraisījis baiļu, kā arī nedrošības sajūtu un Latvija stāv izaicinājumu priekšā, intervijā LTV raidījumam “Rīta Panorāma” sacīja Romas Katoļu baznīcas Rīgas arhibīskaps-metropolīts Zbigņevs Stankevičs.

Viņš norādīja, ka cilvēkus ir elektrizējuši Parīzes terorakti un bēgļu plūsma ar kuru saskaras Eiropa. “Latvija stāv izaicinājumu priekšā – kā mums reaģēt uz tiem procesiem, kā mums reaģēt uz bēgļiem. Arī uz terorisma briesmām, kas uz Latviju attiecas, jo mūsu valsts iesaistās starptautiskajās operācijās,” teica Stankevičs.

Metropolīts uzskata, ka būtiskākais šobrīd ir neļauties bailēm. Teroristi vēlas izraisīt baiļu atmosfēru sabiedrībā, kā arī sarīdīt musulmaņus ar kristiešiem un izraisīt civilizāciju sadursmi. “[Nedrīkst] noskaņoties pret visiem bēgļiem un teikt – nē viņi visi ir vienādi,” pauda Stankevičs.

Viņš aicināja cilvēkus ļauties impulsam darīt labu, norādot, ka Ziemassvētkos ir īpaša gaisotne. “Jāieskatās sevī, jāmēģina sakārtot sirds lietas,” skaidroja Stankevičs. Romas Katoļu baznīcas Rīgas arhibīskaps-metropolīts arī norādīja, ka aizvadītajos 25 gados cilvēki ir apmierinājuši savas pirmās slāpes pēc labklājības un patlaban redz, ka ar to nepietiek un tagad meklē citus veidus, kādos sasniegt piepildījumu.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

 1. vienīgais no kā viņi baidās, no darba……………

 2. Kas notiek svētā tēva galvā, ja citē kritiku neizturošu pāvesta teikumu, kas piedevām izrauts no konteksta, jo arī Latvijas ļaužu nomācošais vairākums nespēj apmierināt savas slāpes pēc IZTIKAS, nevis labklājības!

 3. Kāds “jauks” Zbigņava vēstījums Ziemassvētkos!
  Gribu pajautāt viņam un visiem medijiem: vai no pastardienas sludināšanas “gods Dievam Augstībā, miers virs zemes un cilvēkiem labs prāts”?

 4. Kāds “jauks” Zbigņava vēstījums Ziemassvētkos!
  Gribu pajautāt viņam un visiem medijiem: vai no pastardienas sludināšanas “gods Dievas Augstībā, miers virs zemes un cilvēkiem labs prāts”?

 5. Apmierinātas slāpes pēc labklājības…. Pēc kādām pazīmēm arhibīskaps spriež, ka slāpes pēc labklājības ir apmierinātas. Ne jau visi katru gadu pērk jaunu ledusskapi.

 6. Tie ”viņi”, par ko runā arhibīskaps, patiešām ir ”labi”. Bet tikai tad, kad sēž mājās un griež galvas viens otram, nevis mums.

 7. Par bailēm.kas it kā pārņēmušas sabiedrību, izsakās arvien jaunas un jaunas autoritātes.Bailēs lai dzīvo tie,kam nav savas zemes saimnieka pārliecības,tie,kuru sirdsapziņa ir apšaubāma,kuriem jābaidās likuma priekšā.Pārējiem nav pamata tā saucamām dzīvnieciskām bailēm no kaut kā vēl nenotikuša.

 8. JA PRIECIGUS GAISUS ZIEMASSVETKUS LAI NAV KARA NAIDA PASAULE LAI CILVEKI VAIRAK PIEVERSTOS DIEVAM BAZNICAI LAI NEDALITU RELIGIJU DIEVU JO IR TACU TIKAI VIENS DIEVS TAAS IR KRISTUS JEZUS DIEVS UN DIEVA DELS MARIJA JALASA BIBELE JAATTIRAS NO GREKIEM JAPIEDOD JAMIL CITAM CITU MUSULMANI ARI LUDZ DIEVU BET IR TACU TIKAI VIENS DIEVS UN DIEVA DELS JEZUS JEZUS MACA MILET UN BUT KA BRALIEM SAVA STARPA MILET DIEVU TUVAKO PIEDOT BUT ZELSIRDIGIEM LAI KADU ARI NELUGTU DIEVU MUSULMANI VAI CITI VIENS IR DIEVS JEZUS DIEVS MACA MILET CITAM CITU NE NAIDOTIES KAROT IENIST VAJAT NOGALINAT SATANS MACA KAROT NOGALINAT IENIST VELNS STAIGA PA PASAULI MALDINADAMS VAJADAMS KRISTIESUS TIE IR SATANA PLANI NOGALINAT VARA BAGATIBAS DIEVS MACA PIEDOT MILET BUT ZELSIRDIGIEM KRISTIESI TIKS VAJATI LUDZIET DIEVU SAUCIET PALIGA JEZU PIENEMIET JEZU PAR PESTITAJU GLABEJU NOZELOJIET GREKUS UN TIKSIET GLABTI DVESELES PESTITAS NAV TADA GREKA KO IEVS CILVEKAM NEPIEDOD DIEVS MIL CILVEKU VAIRAK KA CILVEKS PROT MILET SEVI SATANS SAJAUC PRATU CELUS CILVEKAM PRIECIGUS ZIEMASSVETKUS

Draugiem Facebook Twitter Google+