×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.2°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
14. novembris, 2015
Drukāt

Arhibīskaps Vanags lūdz Dievu, lai tas apgaismo valstu vadītājus un tiesā taisnīgi posta nesējus (2)

Foto-LETAFoto-LETA

Latvijas evaņģēliski luteriskās baznīcas arhibīskaps Jānis Vanags.

Arhibīskaps Jānis Vanags aizlūdzis Dievu saistībā ar notikumiem Francijā, lūdzot, lai valstu vadītāji tiek apgaismoti, bet taisnīgi tiesāti tie, kas nes postu.

“Apgaismo valstu vadītājus, lai tie zina, ko tie dara. Savaldi un tiesā taisnīgi tos, kas nodara postu un sēj teroru, lai miera bērni var dzīvot mierā,” sociālā tīkla “Facebook” profilā raksta Vanags.

Viņš lūdz Dievu būt kopā ar Francijas cilvēkiem, sniegt mierinājumu un drosmi, viņš lūdz dot spēku ģimenēm, kas apraud bojāgājušos tuviniekus. “Rūpējies par ievainotajiem un nes dziedināšanu viņu miesai un garam. Svētī un sargā policistus, karavīrus un brīvprātīgos, kas šajā nelaimes brīdī palīdz ievainotajiem un sargā citus – palīdzi viņiem to veikt cik labi vien iespējams,” pauž garīdznieks.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Tikai muļķis vai ateists kas nepārzina reliģijas pamatus var uzdot šādu jautājumu: “kāpēc Dievs to pieļāva?” Dievs ir devis cilvēkam izvēles un rīcības brīvību, tāpēc ir muļķīgi prasīt no Dieva, lai viņš atbild
    par cilvēku rīcības sekām. Par jebkurām sekām ir jāatbild mums pašiem, jo mums no Dieva ir piešķirta šī izvēles un rīcības brīvība. Tikai mums pašiem ir iespēja izvēlēties starp labo un ļauno savā rīcībā. Savukārt visam, ko darām ir noteiktas sekas, kas agri vai vēlu nāk pār mūsu galvām atpakaļ. Kari, terorakti, sociālie konflikti, ģimenes drāmas nereti ir tikai atbildes reakcija tam uzkrātajam ļaunumam, ko paši vien esam radījuši. Domāju, ka baznīcai ir daudz vairāk jāskaidro šīs lietas, lai cilvēki nemaldītos neziņā.

  2. Vai līdz šai piektdienai arhibīskaps par maz,vai arī,ne to lūdzies,ka Dievs pieļāva šo kārtējo slaktiņu?Bez Dieva ziņas ne matiņš nevarot nokrist.Ko mums,grēciniekiem,iesākt tad,ja Dieva īstais vārds Allah, nevis Jehova?Tad būs d’imbéciles.

Draugiem Facebook Twitter Google+