Mobilā versija
Brīdinājums +3.2°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
5. oktobris, 2013
Drukāt

Arhibīskaps Vanags: Tautas fronte bija kā Mozus

Foto-LETAFoto-LETA

Latvijas Tautas fronte pirms 25 gadiem salīdzināma ar Bībeles pravieti Mozu, kas izvedis tautu no verdzības, 5.oktobrī uzrunājot klātesošos ekumēniskajā dievkalpojumā Rīgas Domā, savā sprediķī akcentēja arhibīskaps Jānis Vanags.

“Tautas frontes uzdevums bija Mozus uzdevums – izvest tautu no verdzības zemes. Lai Dievs mums dod, ka mēs šo izdevību izmantojam un ar sūru darbu paveicam, ka Latvija pieredz uzplaukumu,” sacīja Vanags.

Tāpat viņš aicināja pirms 25 gadiem notikušo iemūžināt, lai “nākamajām paaudzēm būtu skaidra latviskā dzīvesziņa, valsts pamatprincipi un pastāvēšanas jēga, lai pārbaudījumos tautai būtu, uz ko paļauties”.

Kā ziņots, šodien Rīgā ar vairākiem pasākumiem tiek pieminēta Latvijas Tautas frontes dibināšanas 25.gadskārta.

Pievienot komentāru

Diena pēc traģēdijas Maltas lidostā: Aculiecinieces stāstsLidostā Maltā pašlaik joprojām atrodas ap 20 latviešu, gaidot izlidošanu, kas tika atcelts vakar notikušās aviokatastrofas dēļ. Starp viņiem ir arī Maija
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (21)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+