×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.9°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
12. aprīlis, 2017
Drukāt

Arī “Bite” piedāvās televīziju (1)

Foto - Ieva Čīka/LETAFoto - Ieva Čīka/LETA

"Bite" kā pēdējais no lielajiem telekomunikāciju spēlmaņiem jau šā gada beigās nāks klajā ar savu televīzijas pakalpojumu.

“Bite” kā pēdējais no lielajiem telekomunikāciju spēlmaņiem jau šā gada beigās nāks klajā ar savu televīzijas pakalpojumu.

“TV mobilajās ierīcēs nav nekas unikāls, šāds pakalpojums ir daudziem, taču jautājums – kāda televīzija? Saprotam, ka ar jaunumiem nākam kā pēdējie, bet mēs skatāmies uz sabalansētu attīstību, lai pakalpojumam būtu kvalitatīvs saturs un pēc tā būtu pieprasījums. Tagad redzam, ka tāds ir,” telekomunikāciju uzņēmuma “Bite” gada pārskata pasākumā atklāja uzņēmuma vadītājs Kaspars Buls. Tādējādi “Bite” kā pēdējais no lielajiem telekomunikāciju spēlmaņiem jau šā gada beigās konkurēs ar citām mobilajām televīzijām, piemēram, “Tele2 Atvērto televīziju”, “Lattelecom Shortcut”, “LMT Straumi” un “Viasat” piedāvāto “Viaplay”.

Kompānijas vadītājs Latvijā atklāja, ka šogad turpināsies infrastruktūras attīstība, piemēram, plānots izbūvēt 70 jaunas bāzes stacijas, noklāt valsts lielākos ceļus ar 4G pārklājumu un līdz vasarai uzbūvēt 7 jaunas 4,5G stacijas. Sadarbībā ar “Huawei” pērn laboratorijas apstākļos palaista pirmā 4,5G stacija un lejupielādes ātrums sasniedza 1 gigabaitu. “Šobrīd gan īsti nav mobilo ierīču, kas šo tehnoloģiju atbalstītu, bet tuvākajā laikā būs. Mums ir līgums ar “Huawei” arī par 5G attīstīšanu, jo tai vajadzīgi nopietni sagatavošanās darbi. Mums jābūt šai tehnoloģijai gataviem vēl pirms tās palaišanas. Jābūt zemā starta gatavībā,” sacīja K. Buls. Viņš atzina, ka pērn piedzīvotās cenu celšanas dēļ kompānija zaudējusi 6000 klientu, taču, kā redzams, nevienā finanšu rādītājā tas neatspoguļojas.

20170411204842_4350

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Manam tēvam laukos ir Lattelecom televīzija. Bet viņiem aug apetīte un atkal draud cenu celšana.Pensionāriem ir svarīgs katrs cents(pie mūsu valstī lielajām pensijām). Kādu km no mājas laukos ir Bites tornis. Telefona operators ir nomainīts uz Biti. Vai ir kādas iespējas ar laiku pāriet arī uz Bites TV?

Draugiem Facebook Twitter Google+