×
Mobilā versija
Brīdinājums +0.2°C
Made, Irbe
Pirmdiena, 19. marts, 2018
7. janvāris, 2016
Drukāt

Arī Cīrihē Jaungada naktī notikuši imigrantu seksuāli uzbrukumi sievietēm (2)

Foto - LETA/AFPFoto - LETA/AFP

Policijas auto Ķelnē pēc 2016. gada Jaungada nakts notikumiem

Jaungada naktī arī Cīrihē vairākas sievietes piedzīvojušas seksuālus uzbrukumus un tikušas aplaupītas, ceturtdien paziņoja Šveices policija, norādot, ka uzbrucēji pielietojuši metodi, kas līdzīga tai, ko lietojuši varmākas Vācijas pilsētās.

Sešas sievietes policijai liecinājušas, ka tās ielenkuši “vairāki tumšādaini vīrieši”, kas upurus aplaupījuši un apgrābstījuši.

Policija atzīst, ka tik liels līdzīgu un vienlaicīgu incidentu skaits Šveicē ir neierasta parādība.

Tikmēr Vācijā Ķelnē vien policija līdz ceturtdienas vakaram jau saņēmusi vairāk nekā 120 cietušo sūdzības, tostarp divas sūdzības par izvarošanu.

Par līdzīgiem uzbrukumiem, kas notikuši Jaungada naktī, saņemtas ziņas arī no Frankfurtes, Štutgartes un Hamburgas.

Varasiestāžu un mediju centieni sākotnēji noklusēt šos incidentus un turpmākā atklātā bezspēcības izrādīšana izraisījusi arvien pieaugošu sašutuma vētru vācu sabiedrībā.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Var prognozēt, ka vai nu politiķi ilgi muldēs un baiļu sindroms pletīsies, vai būs vīri, kas šis bailes iedzīs visiem krāsainajiem.
    KKK pieredze rāda, ka tas viss ir iespējams.

  2. Tas ir tikai sākums. Viņi patrakoja un paskatījās-Nekas nenotiek,vietējie ir nobijušies,politiķi turpina murmuļot par sapratni un toleranci.policija piever acis,atrodas vēl migrantu atbalstītāji- tātad var turpināt. Un turpinās arī,un būs vēl trakāk. Tākā jāsagatavojas uz vēl trakākām lietām. Un šitie kas ieradīsies Latvijā visu to ļoti labi zinās,un arī mums būs jārēķinās ar visādiem nepatīkamiem pārsteigumiem.

Draugiem Facebook Twitter Google+