Mobilā versija
-2.9°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
17. jūnijs, 2014
Drukāt

Dāmas pie stūres mēdz izraisīt neticamas avārijas. Aculiecinieka foto (5)

Foto - Atis JansonsFoto - Atis Jansons

Dāmas esot uzmanīgākas braucējas. Dāmām Jāņu dienās, kad kungi no alus laikus netiks vaļā, uzticēsim stūrēšanu. Bet, lūk, dažas policijas ziņas.

15.06.2014. plkst. 14.34 Garkalnes novadā notika sadursme starp “BMW” un “Dacia”. Cieta “BMW” vadītāja, kura dzimusi 1984. gadā, un pasažieris, kurš dzimis 1982. gadā, abi nogādāti slimnīcā, arī “Dacia” vadītājs un pasažiere nogādāti slimnīcā.

16.06.2014. Dobeles novads. “Ford Mondeo” neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu, nobrauca no ceļa, iebrauca grāvī, uzbrauca celmam un apgāzās. Autovadītāja, kura dzimusi 1984. gadā, un pasažieri, kuri dzimuši 1999. gadā un 1997. gadā, ievietoti slimnīcā.

12.06.2014. plkst. 18.32, Rīga, Juglas un Kvēles ielas krustojums. Sadursme starp “Ford”, kuru vadīja 1963. gadā dzimusi sieviete, un “MB”, kuru vadīja 1968. gadā dzimusi sieviete. Cieta “MB” vadītāja, kura nogādāta slimnīcā.

11.06.2014. plkst.15.03, Rīga, Daugavgrīvas šoseja. Automobilis “Citroen” apgāzās, laimīgi neskarot neko un nevienu citu. 1971. gadā dzimusī autovadītāja nogādāta slimnīcā.

Pēdējās epizodes beigas man gadījās redzēt un nofotografēt. Goda vārds – kaut kas nereāls. Līdzīgi pagaidām spriež eksperti, kam negadījums jāizpēta un jāizvērtē. Mūsdienu auto ir gandrīz neapgāžams rīks. Sevišķi uz tāda līdzena seguma, kāds ir šajā vietā. Stūrētājam jāveic gauži aplamas un nesakarīgas darbības, lai šādu efektu panāktu. Šai kundzei izdevās…

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. redektors kaut būtu auto nr. aizkrāsojis!

  2. Tas ir tikai tapec ka aitas sez pie stures un nekas vairak…. 😀

  3. Piekrītu Atim,protams,ir izņēmumi.Pašam nācies saskarties ar viņu braukšanas “gudrībām”.Dažas,kam aizdoti tie lepnie vāģi,ir sevišķi “gudras” uz ceļa.

  4. Statistikas dati liecina par pretējo. Vīrieši ir daudz neuzmanīgāki braucēji, jo viņi ir gaužām pārgalvīgi. Tātad visu cieņu dāmām, nav ko te pa portāliem daiļo, gudro un apzinīgo dzimumu ķengāt.

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+