Latvijā
Novados

Arī jaunnedēļ apmeklētājiem būs atvērtas vairākās slēpošanas trases 1


Slēpotāji un snovbordisti “Riekstukalna” trasē Baldonē.
Slēpotāji un snovbordisti “Riekstukalna” trasē Baldonē.
Foto-LETA

Vairākās slēpošanas trases un kalni strādās arī jaunnedēļ, liecina apkopotā informācija.

Engures novada Dižkalnos esošais atpūtas komplekss “Milzkalns”, kas apmeklētājiem tika atvērts jau sestdien, pirmdien strādās no plkst.14 līdz 23. Kompleksa pārstāvji vēsta, ka ir izdevies saražot pietiekami daudz sniega, lai atvērtu trešo trasi, kā arī pirmo un otro pacēlāju.

Cēsu apkārtnē Cīrulīšu pagastā esošais atpūtas komplekss “Žagarkalns” pēc sestdien notikušās sezonas atklāšanas turpinās ziemas prieku baudītājus priecēt arī pirmdien no plkst.13 līdz 23. Paziņojumā kompleksa mājaslapā norādīts, ka turpinās sniega ražošana uz Žagarkalna nogāzes, ko ir cerība atvērt tuvākajās dienās. Pagaidām apmeklētājiem ir pieejamas “Cīruļkalna” trases abas puses ar diviem pacēlājiem, kā arī atvērti abi iesācēju kalniņi ar virves pacēlājiem un jauno paklāja pacēlāju.

Savukārt no plkst.14 līdz 23 pirmdien strādās Baldones pagastā esošais ziemas atpūtas komplekss “Riekstukalns”. No svētdienas ir atvērtas divas slēpošanas trases – galvenā un iesācēju. Savukārt parējās turpinās sniega ražošana un arī tās tiek gatavotas drīzai atvēršanai. Apmeklētājiem pagaidām nav pieejams ragavu kalns, tāpēc nevarēs iznomāt kameras.

Atpūtniekus nākamnedēļ darba dienās no plkst.16 līdz 20 gaidīs arī atpūtas kompleksā “Kaķīskalns” Siguldā, kur pagaidām ir atvērts mazais kalns. Uz lielās trases turpinās sniega ražošana.

Pirmdien Rīgā apmeklētājiem tiks atvērts slēpošanas trases mazais aplis Uzvaras parkā. Strādās arī slēpju nomas punkts. Slēpošanas trase top arī Lucavsalā, tomēr vēl nav zināms, kad tā varētu tikt atvērta, noskaidroja aģentūra LETA.

Nākamās nedēļas vidū slēpošanas trases cer atklāt atpūtas kompleksā “Gaiziņš”, liecina paziņojums kompleksa mājaslapā. Tāpat sniega ražošana turpinās Inčukalna pagasta atpūtas parka “Rāmkalni” slēpošanas trasēs, kas cer atvērties tuvāko dienu laikā.

Talsu novada “Dziļlejās” esošā kompleksa “Kamparkalns” slēpošanas trases plānots atvērt 16.janvārī. Sagatavota būs lēzenā trase un ragaviņu kalniņš, liecina kompleksa pārstāvju paziņojums.

Sniega pūšana piektdienas vakarā sākās Ventspils slēpošanas kalnā “Lemberga hūte”. Plānots, ka sniega segas sagatavošana kalnā turpināsies līdz 17.janvārim, kad plkst.15 paredzēts atvērt slēpošanas trasi ar centrālo pacēlāju, iesācēju slēpošanas trasi un kameršļūkšanas trasi. Savukārt bērnu kalniņš, kur bez maksas pieejamas ragavas, apmeklētājiem ir pieejams jau no svētdienas.

Tāpat nākamās nedēļas pirmajās dienās Cēsu Olimpiskā centra ”Priekuļi” pārstāvji cer atvērt slēpošanas trasi sporta skolas audzēkņiem. Gaidīti gan tiks arī pārējie ziemas prieku baudītāji, aģentūrai LETA pastāstīja centra pārstāvis Ainārs Amantovs.

LA.lv