×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.2°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
6. maijs, 2012
Drukāt

Arī Jēkabpilī būs sava partija

leonids

Jēkabpilī veidojamās jaunās reģionālās partijas nosaukums varētu būt “Jēkabpils partija” vai “Jēkabpils reģionālā partija”, aģentūrai LETA pastāstīja Jēkabpils domes priekšsēdētājs Leonīds Salcevičs (attēlā).

Patlaban tiek gatavoti partijas reģistrācijai nepieciešamie dokumenti, top tās programma un tiek vākti nepieciešamie paraksti. Savukārt jau maija beigās vai jūnija sākumā varētu notikt partijas dibināšanas pasākums.

Plānots, ka jaunveidojamās reģionālās partijas kodolu veidos pērn gada beigās likvidētās partijas LPP/LC Jēkabpils nodaļas biedri. Jaunais politiskais spēks būs centriski orientēts. Par saviem uzdevumiem partija plāno izvirzīt piedalīšanos pašvaldību vēlēšanās, bet pēc tam – arī Saeimas vēlēšanās.

Par savām prioritātēm jaunveidojamais politiskais spēks plāno pasludināt atbalstu uzņēmējdarbības un sociālās jomas attīstībai un investoru piesaistei. “Lai Jēkabpils šķistu pievilcīga investoriem, lai iedzīvotājiem būtu darbs un visiem kopā – kvalitatīvi dzīves apstākļi. Lai cilvēkiem būtu iespēja saņemt kvalitatīvus pakalpojumus, dot saviem bērniem kvalitatīvu izglītību, baudīt kultūras dzīvi un aktīvi atpūsties, lai attīstītos Jēkabpils, reģions un Latvija kopumā, tas ir tas, ko mēs vēlamies panākt,” skaidroja Salcevičs.

LPP/LC rindās Jēkabpilī savulaik darbojās ap 100 biedru. Četri no trīspadsmit Jēkabpils pilsētas pašvaldības deputātiem domē ir ievēlēti no LPP/LC saraksta.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+